Šampūnų ar kitų plaukų priežiūros priemonių reklamos dažniausiai nėra kažkuo labai įdomios ar išskirtinės. Naujausios „L`Oreal“ irgi negalėtum tokia pavadinti, jei ne garsios aktorės Winonos Ryder vaidmuo, kuriame gerbėjai įžvelgė sąsajas su jos pačios biografija.

Reklama eteryje pirmą kartą pasirodė filmų ir televizijos apdovanojimų „Auksiniai gaubliai“ metu. Beveik iki pat reklamos pabaigos aiškiai neparodoma, kokia aktorė čia vaidina. Galiausiai parodžius jos veidą titrai paskelbia, kad visi mėgsta sugrįžimus, o pažeisti plaukai taip pat jų nusipelnė.

Suprasti šios reklamos minčiai, reikia žinoti W. Ryder istoriją: ilgus metus šlove besimėgavusi aktorė 2001 metais buvo pagauta vagianti prabangių drabužių parduotuvėje, o pati vėliau dėl šio poelgio teisinosi sunkiu laikotarpiu ir priklausomybe nuo narkotikų. Po šių „nuotykių“ jos karjera ilgai buvo apmirusi ir jai teko sunkiai kovoti, kad sugrįžtų į šlovės olimpą.

Kaip rašo portalas „Adweek“, reakcijos į šią reklamą buvo nevienareikšmiškos: socialiniuose tinkluose pasipylė tiek ją giriančios liaupsės, tiek panieka, kad galbūt aktorė, filmuodamasi tokiose reklamose, nusileido į per žemą lygį ir leidosi įžeidinėjama.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją