Savo feisbuko paskyroje pareklamavusi tarpusavio skolinimosi platformą „FinBee“ socialinių tinklų žvaigždė Agnė Jagelavičiūtė sulaukė Lietuvos banko reakcijos, kuris atkreipė dėmesį, kad ir tokioje reklamoje turi būti laikomasi įstatymų.

„Miela Agne, atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad tarpusavio skolinimo platformų veikla ir jų veiklos reklama yra reguliuojama Vartojimo kredito įstatymu. Tuo atveju, kai vartojimo kredito reklamoje nurodoma palūkanų norma, reklamoje taip pat turi būti pateikiama įstatyme nustatyta standartinė informacija – visos su kreditu susijusios papildomos išlaidos (sutarties sudarymo, administravimo ir kt. mokesčiai), taip pat kredito suma, trukmė ir kt. Asmenims, nesilaikantiems Vartojimo kredito įstatymo reikalavimų, gali būti pritaikytos įstatyme nustatytos poveikio priemonės“, - paskelbė Lietuvos bankas savo feisbuko profilyje, reaguodamas į vakarykštį A. Jagelavičiūtės įrašą, kuriame ji gyrė „FinBee“ paslaugas, teigdama, kad palūkanos čia tik nuo 6 proc.

Susisiekus su pačia A. Jagelavičiūte ji sakė dar nemačiusi Lietuvos banko įrašo. „Jei kažką padariau netiksliai, atsiprašau. Kas nedirba, tas nedaro klaidų. Klaidos teoriškai yra įmanomos, kadangi ne viena dirbu kompanijoje, ne viską sužiūriu, pasistengsime jas kuo greičiau ištaisyti", - komentavo ji.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją