Norėdami sužinoti naujo „Sostų karų“ sezono datą gerbėjai buvo priversti 69 minutes stebėti tirpstantį ledą. Feisbuko transliacija dėl trukdžių du kartus buvo nutrūkusi, bet iš viso ją peržiūrėjo apie 162 tūkst. žiūrovų.

Dauguma televizijos programų ar serialų apie naują sezoną praneša labai paprastai: išleidžia pranešimą žiniasklaidai ar paskelbia žinią socialiniuose tinkluose. Bet tik ne „Sostų karai“. Kaip rašo portalas „Adweek“, ketvirtadienio popietę serialo feisbuko paskyroje vyko tiesioginė transliacija, kurioje buvo galima stebėti kaip tirpsta milžiniškas ledo gabalas. Galiausiai, po daugiau nei valandą trukusios transliacijos, buvo pranešta, kad septintasis „Sostų karų“ sezonas pasirodys šių metų liepos 16 d.

Prasidėjus transliacijai ją stebinčių žiūrovų paskyros administratoriai paprašė komentaruose parašyti žodį „Fire“ (angliškai – ugnis), esą tai pagreitins ledo tirpimą ir padės greičiau sužinoti premjeros datą. Galiausiai, kai komentatoriai pradėjo piktintis, kad procesas trunka per ilgai, į ledą buvo nukreiptos dvi didžiulės liepsnos, kurios tikrai paspartino šį procesą.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją