Google“ pranešė, kad nuo šiol savo sistemoje blokuos greitųjų kreditų reklamas, atsižvelgdama į kritiką, kad toks verslas dažnai išnaudoja sunkiai besiverčiančius žmones, kai jie patenka į beviltiškas situacijas, rašo portalas „Mashable“.

„Google“ žada dar tobulinti savo politiką dėl tokių reklamų, bet pagal dabartines taisykles greitaisiais kreditais ji laikys tuos, kuriuos reikalaujama grąžinti per 60 dienų. Šis draudimas negalios studentų paskoloms, automobilių paskoloms, užstatui ar kreditinių kortelių paskoloms.

Draudimas įsigalios nuo birželio. Tačiau tai nereiškia, kad greitieji kreditai visai dings iš „Google“ paieškos – turinčius aukščiausius paieškos vertinimo rezultatus vis dar bus galima rasti kaip įprastai.

Iki šiol bendrovė jau skelbė kovojanti su klaidinančiomis reklamomis, pavyzdžiui, apgaulingomis priemonėmis, žadančiomis padėti numesti svorį ar melagingomis vaistų reklamomis. „Google“ sako praėjusiais metais užblokavusi milžinišką kiekį tokių reklamų, skaičiuojamų šimtais milijonų.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją