Nuo skardaus juoko iki graudinančio jaudulio. Tai žada į kino sales spalio 15-ąją sugrįžtančios „Geriausios Kanų liūtų reklamos“. 2 valandų programoje – reklamos, jau įėjusios į istoriją, ateitį keičiantys kūrybiniai sprendimai ir istorijos, kurios nepaliks abejingų.

„Reklamoms šiandien neužtenka būti vien reklamomis – vartotojai kaip niekada tikisi gerų istorijų, autentiškumo ir gyvenimą keičiančių sprendimų. Būtent tai ir atspindės „Geriausios Kanų liūtų reklamos“, – pranešime žiniasklaidai sako „Kanų liūtų“ kūrybiškumo festivalio atstovė Lietuvoje Gabrielė Burbienė.

„Geriausių Kanų liūtų reklamų“ programą Lietuvos kino teatrams sudaręs Algirdas Ramaška antrina, kad šiųmetinė programa atrinkta itin kruopščiai.

„Žiūrovai patirs emocijų amerikietiškus kalnelius – juokingas reklamas keis socialiai jautrūs vaizdai, o po to vėl pralinksmėsime. Šio fenomenalaus renginio paslaptis ir yra ta, kad žiūrovas vienu metu gauna aktualumą ir dvi labai priešingas emocijas“, – sako A. Ramaška.

„Geriausios 2019 metų Kanų liūtų reklamos“ spalio 15-ąją vyks visuose „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. O taip pat – Vilniaus kino teatre „Pasaka ir Panevėžio „Apollo“.

Visas reklamas matysite originalo (anglų) kalba, be lietuviškų subtitrų.

M360