Pavargote nuo kasdienybės ir ilgitės nuotykių? Socialinio tinklo „Instagram“ reklama bando įtikinti, kad nuotykius galima pamatyti visur. O tai dar lengviau padaryti naudojantis šio socialinio tinklo įrankiais, tiesą sakant, labai panašiais į tuos, kuriuos siūlo konkuruojantis „Snapchat“…

Reklamą kūrė agentūra „Wieden + Kennedy” Amsterdame, tačiau pirmieji ją pamatė JAV, Vokietijos ir Italijos vartotojai. Reklamoje, pavadintoje „Istorijos yra visur“ (Stories Are Everywhere), sujungiamos 26 skirtingos istorijos, papasakotos šio socialinio tinklo vartotojų. „Pasaulyje, kuriame pilna itin stilizuotos komunikacijos, norėjome kampanijos, kuri iš tiesų būtų sukurta naudojantis tik „iPhone“ telefonais ir „Instagram Stories“ įrankiais. Jokios apgaulės ir jokių triukų – kiekvienas gali tai padaryti, jei tik turi „Instagram“ programėlę“, – portalui „Adweek“ komentavo agentūros kūrybos vadovas Thierry Albert.

Šiai kampanijai buvo pasitelkta daug išorės reklamos bei sukurtas specialus reklaminis klipas, kurį galite peržiūrėti čia.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją