Ar įsivaizduote, ką reikštų šokti Londono gatvėse, skveruose, aikštėse pagal savo mėgstamą muziką, kai aplink nebūtų nė vieno žmogaus? Reklamos kūrėjai, norėdami atspindėti tokį jausmą, išties trumpam sustabdė gyvenimą, regis, niekada neištuštėjančiame Londone.

Vaizdo siužete šokėja Maëva Berthelot improvizuotu stiliumi šoka daugeliui pažįstamose Londono vietose, kurios paprastai sausakimšos žmonių. Bet šįkart jų nėra. Paskutinės reklamos sekundės atskleidžia, kad tai – ausinių „Bose” reklama, kurios esą leidžia jaustis lyg tarp jūsų ir muzikos nebūtų nieko.

Reklamą kūrė agentūra „Grey London”. Jos vadovas Dominicas Goldmanas pasakoja, kad reklama buvo sukurta minimaliai techniškai redaguojant vaizdą – viskas buvo filmuota realiai, tad net jie patys baiminosi, kad tokio sumanymo bus neįmanoma įgyvendinti.

„Mes visi gerai žinojome, kad šie Londono rajonai – labai tankiai apgyvendinti ir juose labai daug dėmesio skiriama saugumui. Nebuvo lengva, bet mums pavyko kiekvienoje vietoje kelioms minutėms sustabdyti eismą ir žmones”, – jis pasakojo portalui „AdFreak”.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją