Portalas teigia, kad „su Š.Černiausku išsiskiria dėl to, kad jis nesilaikė 15min etikos taisyklių, pagal kurias privalu deklaruoti savo papildomas veiklas“.

„Mūsų bendrovė griežtai laikosi skaidrumo principų, – reikalaujame to ne tik iš politikų, bet ir iš savo darbuotojų. Kadangi Š. Černiauskas šiems mūsų bendrovės principams nusižengė, manome, kad jis negali toliau dirbti mūsų įmonėje,“ – sakė generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas.

Pasak jo, Š.Černiausko papildomos veiklos ir iš jų gautos pajamos niekaip nepaveikė jo darbo 15min, neturėjo jokios įtakos publikacijų turiniui, jo ir jo kolegų atliktiems tyrimams.

Portalas pranešė, kad 15min Tyrimų skyrius veiks toliau, bet tyrimus atliks daugiau redakcijos žurnalistų, bus plečiama tyrimų tematika.

15min tyrimams nuo šiol vadovaus portalo vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius.

DELFI su Š. Černiausku nepavyko susisiekti, tačiau žurnalistas pasisakė „Facebook“ paskyroje: „Visi klysta, ir aš tame tarpe. Klaida sena ir neketinu jos kartoti. Nesiplėsiu, bet su mano žurnalistiniu darbu tai niekaip nesusiję. Taip, dabar mano pareiga parodyti, kad esu tas, kas esu. Ir parodysiu, o jei ne – pats kaltas.

Tyrimų skyrius buvo geriausi 4 metai mano gyvenime, o 15min – geriausia kontora. Iš žurnalistikos niekur nedingstu, tyrimai nesibaigia.

Ačiū visiems, kas manim tiki, ir visiems, kas palaiko. O žinių bus jau netrukus“.