Jungtinių Amerikos Valstijų dailiojo čiuožimo žvaigždei Ashley Wagner nepavyko iškovoti teisės varžytis šių metų žiemos olimpinėse žaidynėse. Tačiau ji gavo savotišką kompensaciją – nusifilmavusi įspūdingo grožio reklamoje ji vyks į žaidynes kaip „Toyota“ prekės ženklo ambasadorė.

Kad ir kaip atkakliai ir sunkiai treniruotųsi ir ruoštųsi sportininkai, jie vis tiek turi būti pasiruošę ir tam, kad gali patirti nesėkmę – juk, tikėtina, jų varžovai pergalės siekė ir troško nė kiek ne mažiau. Tad pralaimėjus lieka tik susiimti ir iš naujo stotis ant kojų. Šią sunkią kovą „Toyota“ nusprendė iliustruoti nauja reklamos kampanija, kurią sudarys septynios reklamos, transliuojamos žiemos olimpinių žaidynių ir parolimpinių žaidynių metu, rašo portalas „Adweek“.

Pirmojoje šios kampanijos reklamoje, pavadintoje „plonas ledas“, nusifilmavo JAV dailiojo čiuožimo žvaigždė Ashley Wagner. Ji čiuožia ant užšalusio ežero tarp apsnigtų kalnų, naktį, ryškios mėnesienos fone. Tuo metu užkadrinis balsas pasakoja apie tai, kad kiekvieną dieną ji gauna naują progą vytis savo svajonę. „Tačiau gyvenimas ant ledo yra šokis. Nuolatinis pusiausvyros ieškojimas ant savo pačiūžų ašmenų“, – kalbama reklamoje.

Ši žinutė tampa dar stipresne žinantiems, kad A. Wagner šiemet vos per plauką nepateko į JAV žiemos olimpinių žaidynių dailiojo čiuožimo komandą.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją