Prieš savaitę pasirodžiusi „Youtube“ tradicinė metų apžvalga surinko daugiausiai istorijoje paspaudimų „nepatinka“ ir jau dabar daugiau nei milijonu lenkia antroje vietoje esantį prieš aštuonerius metus paskelbtą Justino Bieberio vaizdo klipą „Baby“.

Prie „Youtube“ metų apžvalgos gruodžio 14 dieną, praėjus savaitei nuo jos paskelbimo, 11 mln žmonių buvo paspaudę „nepatinka“. Antroje vietoje pagal šį rodiklį esantis J. Bieberio klipas „Baby“ yra surinkęs 9,9 mln „nepatinka“.

Nemėgstamiausias dabartinis video

Antroje vietoje likęs J. Bieberio klipas

Kaip anksčiau rašė M360, šių metų apžvalgoje, kurią kūrė skaitmeninio turinio studija „Portal A“, video žvaigždės diskutuoja apie tai, ką reikėtų įtraukti į šią „Youtube“ bendruomenės nekantriai laukiamą apžvalgą.

Kodėl šis klipas tapo tokiu nemėgstamu? BBC rašo, kad tam yra kelios priežastys. Viena jų – kad apžvalgoje nėra ryškiausių „Youtube“ žvaigždžių, pavyzdžiui, PewDiePie. Pastarasis, beje, sureagavo išleisdamas atskirą kritišką įrašą, kuriame teigia, kad net džiaugiasi nebūdamas tokiame nevykusiame įraše, ir pastebi, kad jame neliko vietos net, kaip buvo įprasta anksčiau, pagerbti garsiausius žmones, pastaraisiais metais palikusius šį pasaulį. Kiti klipą kritikuoja už tai, kad jame nebuvo įtrauktas kitų „Youtube“ žvaigždžių Logano Paulo ir KSI pasirodymas bokso ringe, sulaukusio 800 tūkstančių žiūrovų. Taip pat pasigesta populiarų serialą šiame tinkle transliuojančių Shane Dawson and Jake Paul. Kai kurie ekspertai svarsto, kad galbūt šios žvaigždės į metų apžvalgą nebuvo įtrauktos sąmoningai, nes visuomenėje yra vertinamos gana kontraversiškai, pavyzdžiui, Jake Paul anksčiau buvo kaltinamas patyčių tarp jaunimo skatinimu.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją