Skaitmeninės televizijos „Viasat“ komercijos vadove Lietuvai tapo Monika Žvinklytė. Anksčiau šias pareigas ėjęs Mindaugas Gumauskas tapo naujos video transliacijų internetu platformos „Viaplay“ Baltijos šalių rinkodaros, pardavimų ir klientų aptarnavimo vadovu.

M. Žvinklytė iki šiol MTG grupėje, kuriai priklauso ir „Viasat“, dirbo nuo 2005 m. Per 11 metų įmonėje p. Žvinklytė sėkmingai dirbo tiek su tradicine , tiek su interneto televizija, vadovavo svarbiems projektams, o dabar pereina į mokamos televizijos sritį.

„Labai džiaugiamės, kad pripažinta savo srities profesionalė prisijungė prie „Viasat“ komandos. Per savo ilgus darbo metus MTG Monika yra puikiai susipažinusi su kompanijos kultūra ir nuolat sėkmingai įgyvendindavo bei viršydavo jai iškeltus tikslus. Monikos patirtis ir veržlumas bus ypatingai svarbūs dirbant tokioje konkurencingoje mokamos televizijos rinkoje“, – sako „Viasat“ Baltijos šalių vadovė Marika Verkevica.

Skaitmeninė televizija „Viasat“ Ryšių reguliavimo tarnybos 2016 m. pirmojo ketvirčio duomenimis pagal pajamas (2,83 mln. EUR) užėmė antrą vietą tarp mokamos televizijos operatorių Lietuvoje. „Viasat“ televizijos paslaugomis naudojosi 81 tūkst. klientų.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją