Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) atstove spaudai Seime dirbs žurnalistė Virginija Vervečkaitė. Ji prisijungs prie valstiečių komunikacijos komandos.

Anksčiau pranešta, kad ji pakeis Liutautą Ulevičių, tačiau vėliau paaiškėjo, kad jis vis dėlto lieka komandoje.

„Laukia įdomus ir dinamiškas darbas su didžiausia valdančiąja frakcija, kurios planuose daug svarbių darbų. Ateinu ne kurti vizijų, o palengvinti politikų, kurių dauguma šios srities naujokai, darbą su žiniasklaida“, – sakė V. Vervečkaitė.

V. Vervečkaitė savo privalumu laiko tai, kad puikiai išmano žiniasklaidos rinkos specifiką, žiniasklaidos darbą, žino, kas visuomenei yra įdomu ir patrauklu, yra užmezgusi platų kontaktų tinklą, kas padės operatyviai ir kokybiškai įgyvendinti suplanuotus veiksmus ryšių su visuomene srityje. Jos įsitikinimu, sėkmingi yra tie viešųjų ryšių specialistai, kurie paragavę ir darbo žiniasklaidoje, nes tai neleidžia pasiklysti painiuose informacijos srautų labirintuose, o perėjus i priešingą barikadų pusę – nuveikti dar daugiau naudingų dalykų informuojant visuomenę.

V. Vervečkaitė nuo 2008 m. dirbo korespondente naujienų agentūroje ELTA, Lietuvos politikos redakcijoje, bendradarbiavo su įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis rengiant įvairaus žanro turinį.

31-erių V. Vervečkaitė yra įgijusi filologijos bakalauro bei komunikacijos ir informacijos magistro laipsnius.

Frakcijos atstove spaudai ji pradės nuo vasario 1 d.

ELTA

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją