Ar kada nors teko patirti jausmą, kai išėjus su kuo nors pavalgyti, žmogus daugiau laiko spokso į savo telefoną nei pakelia akis į jus? Viena Reksame, Velse esanti užeiga savo lankytojams siūlo 25 proc. nuolaidą, jei jie sutinka valgydami neliesti savo telefonų.

Beje, vien duoti pažado nesinaudoti telefonais neužtenka – jie užrakinami ant stalų esančiose dėžutėse, o raktus turi tik personalas. Užeigos „The Fat Boar`s“ vadovas Richas Watkinas teigė, kad tokia idėja kilo matant kaip telefonai atitraukia žmonių dėmesį ir neleidžia tiesiog mėgautis pokalbiu su draugais ar šeimos nariais, rašo portalas BBC.

Skelbiama, kad jei ši schema pasiteisins, ji bus pritaikyta ir kitame tiems patiems savininkams priklausančiame restorane. Šio restorano vadybininkė Jade Darlington teigė, kad žmonės nuolat patiria tam tikrą spaudimą pasitikrinti elektroninį paštą, socialinius tinklus, gautas žinutis ir pan. „Bet jei mes padarysime kažką, kad paskatintume žmones palikti savo telefonus nuošalyje ir tiesiog koncentruotis vieniems į kitus, bei gerai pas mus praleisti laiką, manau, tai tikrai labai pozityvus dalykas“, – komentavo ji.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją