Kitokią ir netradicinę laidą šeštadieniais apie krepšinį „Delfi TV“ eteryje vedantis krepšinio komentatorius ir žinomas žurnalistas Vaidas Čeponis sako, kad didžiausiu iššūkiu jam tampa vairavimas kalbinant pašnekovą. Tiesa, automobilį laidos „Čepas veža“ dar visai neseniai vairavo ir norėdamas pailsėti nuo tiesioginio darbo bei tapęs pavežėju.

„Delfi TV“ laidos „Čepas veža“ žiūrovai jau įprato vedėją matyti vairuojant automobilį, kai šalia sėdi vis kitas žinomas ir įdomus pašnekovas. Ilgus metus žurnalistu dirbęs ir daugybę garsių pašnekovų kalbinęs profesionalas sako, kad tapti autorinės laidos vedėju nebuvo sudėtinga. Tai – įdomus ir intriguojantis darbas. Tačiau vairuojant drąsiai, aštriai ir atvirai kalbėti apie krepšinį nėra lengviausia užduotis.

„Dar nepasitaikė nė vieno pašnekovo, kurį prakalbinti būtų labai sudėtinga. Visąlaik kalbamės apie sportą, ypač daug dėmesio skiriu populiariausiai sporto šakai Lietuvoje – krepšiniui. Vienas įdomiausių ir geriausių pašnekovų buvo garsus aktorius Rolandas Kazlas.

Man galbūt sunkiausia saugiai vairuoti automobilį judriose Vilniaus gatvėse ir tuo pačiu metu bendrauti su pašnekovu, nepamiršti kurio nors gero sugalvoto klausimo, laiku užduoti neplanuotą klausimą, kuris išplaukia iš žmogaus atsakymo“, – su šypsena sakė žinomas krepšinio komentatorius.

Prieš metus norėdamas pailsėti nuo tiesioginio darbo V. Čeponis pavežėju tapo ne tik savo vedamoje „Delfi TV“ laidoje, bet ir gyvenime. Žurnalistas neslepia, kad to ėmėsi norėdamas pakeisti darbo profilį ir pailsėti nuo tiesioginio žurnalisto darbo.

Tiesa, visiškai pailsėti žinomam TV veidui nepavykdavo, mat žmonės greitai pažindavo jį, o besidomintieji krepšiniu skubėdavo iš kalbinti. „Pavežėju dirbau tris mėnesius. Man labai patiko – pabendravau su būriu įdomių ir įvairių žmonių, „pravėdinau“ galvą nuo kasdienės žurnalistinės veiklos, papildomai užsidirbau.

Dabar šio darbo nebedirbu, nes tiesiog trūksta laiko. Nemažai keleivių atpažino mane, nes Lietuvoje daug žmonių domisi krepšiniu. Keleiviai užduodavo įvairių klausimų apie krepšinį. Kai kurie žmonės norėdavo išsikalbėti, guosdavosi sunkiu gyvenimu arba atvirkščiai – girdavosi sukauptais turtais“, – pasakojo laidos „Čepas veža“ vedėjas.

Žurnalistas pasakojo, kad per tris darbo mėnesius jam teko pavežėti ir ne vieną šalyje garsų žmogų, pavyzdžiui, žinomą astrologę Palmirą Kelertienę.

„Buvo ir šiokių tokių nuotykių. Kartą pasiklydau naktį miške netoli Trakų, kai važiavau pas vieną keleivį – navigacija neberodė kelio. Paskui šiaip ne taip radau išvažiavimą į pagrindinį kelią“, – nuotykį prisiminė pašnekovas.

Pasiteiravus, kokie dar įdomūs pašnekovai laukia „Delfi TV“ laidoje, V. Čeponis su šypsena sakė, kad verčiau tai liks paslaptyje, kad skaitytojams ir laidos žiūrovams būtų staigmena šeštadienį įsijungus televiziją.

„Delfi TV“ eteryje laidą „Čepas veža“ galite matyti kiekvieną šeštadienį 9:30 val. „Delfi TV” – nemokamas televizijos kanalas pasiekiamas visiems Lietuvos gyventojams. Nerandi? Kreipkis į savo televizijos tiekėją arba įjunk kanalų skenavimą savo televizoriuje.

M360