Nuo šių metų kovo 1 d. naujuoju SIA „All Media Latvia“ generaliniu direktoriumi paskirtas Mindaugas Rakauskas. Jis bus atsakingas už TV3 Grupei Latvijoje priklausančių televizijos, radijo ir skaitmeninių media kanalų vystymą.

M. Rakauskas iki šiol dirbo UAB „All Media Lithuania“, valdančios TV3, TV6 ir TV8 televizijos kanalus, „Power Hit Radio“ radijo stotį, naujienų ir pramogų portalą TV3.lt bei per 40 kitų specializuotų interneto portalų, komercijos direktoriumi. Prieš prisijungdamas prie TV3 Grupės, M. Rakauskas dirbo įvairiose pardavimų, verslo plėtros ir marketingo pozicijose UAB „Bitė Lietuva“, „Sorainen“ ir „AB Plasta“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Džiaugiuosi, kad Mindaugas sutiko vadovauti mūsų žiniasklaidos grupei Latvijoje. Tikimės, kad jo patirtis televizijos ir telekomunikacijų srityje bei įspūdingi verslo veiklos rezultatai leis mūsų media verslą Latvijoje pakelti į naują lygį. Mindaugas buvo vienas iš pagrindinių vadovų, lėmusių, kad TV3 Lietuvoje tapo viena pelningiausių ir sėkmingiausių media įmonių visoje Europoje. Nekantriai laukiame Mindaugo prisijungimo Latvijoje“, – komentavo TV3 Grupės generalinis direktorius Christianas Antingas.

M360