„Delfi Plius“ skelbia specialią akciją – nuo rugpjūčio 25 dienos visiems naujiems prenumeratoriams, turintiems galimybių pasą, bus taikoma 50 proc. nuolaida.

„Kaip ir visi, nekantraujame kuo greičiau grįžti į įprastą gyvenimą. Suprantame, kad kuo daugiau žmonių bus pasiskiepyję, tuo greičiau galėsime tai saugiai padaryti. Galvojome, kaip mes galime padėkoti žmonėms, kurie skiepijasi tam, kad apsaugotų tiek save, tiek kitus – nusprendėme jiems padovanoti 50 proc. nuolaidą išskirtinio turinio platformos „Delfi Plius“ prenumeratai“, – sako Delfi rinkodaros vadovas Irmantas Matilionis.

„Delfi Plius“ yra nepriklausomų turinio kūrėjų platforma, tarp kurių yra tokie žinomi autoriai kaip Dailius Dargis, Tautvydas Marčiulaitis, Giedrius Drukteinis, Jurga Jurkevičienė, Milda Matulaitytė-Feldhaussen, Saulius Čaplinskas, Arūnas Spraunius, Rytis Zemkauskas, Andrius Užkalnis ir kt.

„Delfi Plius“ laidas kuria Vaidas Čeponis, Vaida Kurpienė ir Rimas Šapauskas, savo kuriamu turiniu dalijasi Audrius Bačiulis ir Algis Ramanauskas-Greitai. Prenumeratoriai taip pat gali lietuvių kalba skaityti leidinius „The Economist“ ir „Bloomberg“, klausyti „Žinių radijo“ laidų, sukurtų tik „Patreon“ platformai, mėgautis kultūros leidinių „Kultūros barai“ bei „Šiaurės Atėnai“ straipsniais, leidyklos „Dvi Tylos“ knygų ištraukomis ir kt.

„Delfi Plius“ prenumeratos pasiūlymus galite rasti čia.

M360