Lietuvių startuolis – pinigų perlaidų bendrovė „TransferGo“ – komunikacijos partneriais pasirinko „Adverum“. Jie rūpinsis šios visame pasaulyje daugiau nei 4 mln. klientų turinčios įmonės išorine komunikacija Lietuvoje, padės kituose projektuose, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Džiaugiamės galėdami dirbti su „Adverum“ augindami mūsų prekės ženklo ir vizijos matomumą Lietuvos rinkoje. Visai neseniai atnaujinome savo kaip darbdavio viziją su šūkiu „Pasauliui reikia migrantų“, kurį, tikime, galėsime plėtoti išskirtiniais projektais ir jų komunikacija. Kartu komunikuodami apie mūsų siūlomas inovacijas sieksime dar labiau sustiprinti savo pozicijas Lietuvoje“, – sako „TransferGo“ vadovas Daumantas Dvilinskas.

„Adverum“ vyr. partnerė Ieva Naujalytė pabrėžia, kad bendradarbiavimas su tokia pasaulinio lygio įmone, kurios šaknys lietuviškos, yra reikšmingas įvertinimas agentūrai ir kartu atsakomybė. „Žavi šio startuolio ambicijos, kryptinga plėtra ir kuriamos inovacijos. Matome, kad „TransferGo“ yra vienas inovatyviausių ir didžiausių startuolių fintech srityje, kurio paslaugos tiesiog gyvybiškai svarbios migrantams visame pasaulyje. Be to, įmonė yra išgryninusi išskirtinį darbdavio identitetą, skatinantį ieškoti įdomių idėjų komunikacijai“, – sako I. Naujalytė.

2012 m. įsikūrusi „TransferGo“ yra startuolis, teikiantis piniginių perlaidų paslaugas. Šiuo metu „TransferGo“ visame pasaulyje turi apie 4 mln. klientų, o bendrovės padaliniai yra įkurti Londone, Vilniuje, Kaune, Varšuvoje, Krokuvoje, Berlyne ir Stambule.

Komunikacijos paslaugų bendrovė „Adverum“ teikia strateginio komunikacijos planavimo, krizių komunikacijos, ryšių su visuomene, rinkodaros komunikacijos, skaitmeninės komunikacijos, komunikacijos užsienyje konsultacijas, taip pat ryšių su žiniasklaida mokymų, ESG socialinės atsakomybės komunikacijos, darbdavio komunikacijos paslaugas.

Tarp bendrovės klientų – „Citadele“, „CGI Lithuania“, „Dell Technologies“, „Estoty“, EPSO-G, „Deel“, K2.LT, „Lego“, „Vilniaus duona“, „Volfas Engelman“, „Western Union“, „Wizz Air“, „Yukon Advanced Optics Worldwide“.

M360