„Virginijau, Henrikai, Stasy, Ivanai, Viktorai, Kęstuti, Sauliau, Vytautai, gero kelio! Su meile, TOKS“. Tokį skelbimą mato judriausios šalies magistralės Vilnius-Klaipėda 210-ajame kilometre pajūrio kryptimi važiuojantys vairuotojai, o dalis jų žino, kad jis skirtas konkrečiai jiems.

Pervežimo bendrovė „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ (TOKS) nusprendė netradiciškai pasveikinti savo darbuotojus su šventėmis ir taip padėkoti jiems už kasdienį nuoširdų darbą. Skelbimas intensyviame maršrute vairuotojus pasitiks iki pat Naujųjų metų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Dauguma mūsų įmonės kolegų yra vairuotojai, dalis jų važiuoja populiariais maršrutais autostrada į pajūrį, todėl nusprendėme, kad tai bus matomiausia ir tinkamiausia vieta sveikinimo žinutei perduoti“, – sako TOKS pardavimų ir rinkodaros direktorė Sigita Vaičiutė.

Jos teigimu, ne vienas vairuotojas prisipažįsta, kad geriausia padėka – kasdienis keleivių atsidėkojimas šypsena. Taip kilo mintis atkreipti dėmesį į kantrų vairuotojų darbą šypseną sukeliančiu sprendimu jiems kas dieną matomoje vietoje.

„Iš vairuotojų žinučių akivaizdu, kad mieliausi tiek jiems, tiek keleiviams yra paprasti dalykai: parodytas dėmesys, mandagus atsakymas, sėkmės palinkėjimas. Smulkmenos, kurios skubančiame pasaulyje kartais užsimiršta, bet visada sukuria malonią atmosferą. Mums svarbu, kad ir keleivių, ir vairuotojų savijauta, geros patirtys sutaptų. Tai užprogramuoja tolimesnei sėkmei“, – įsitikinusi S. Vaičiutė.

Prieš metus, Šv. Kalėdų išvakarėse, įmonės atstovai linksmino Vilniaus autobusų stoties lankytojus, per garsiakalbius apipildami juos komplimentais, kviesdami atlikti įvairias užduotis, o geriausiai jas vykdžiusius apiberdami dovanomis.

„Prieš didžiąsias metų šventes norisi kurti džiugią atmosferą, priversti visus nors akimirkai užmiršti kasdienius rūpesčius ir galvoti apie malonius dalykus. Į šypsenas keleivių veiduose investuojame kiekvieną dieną: atnaujiname transporto parką moderniais, komfortiškais ir saugiais autobusais, plečiame paslaugų pasiūlą, geriname klientų aptarnavimą. Dabar puikus metas padėkoti įmonės vertybėms kasdien atstovaujantiems vairuotojams“, – teigia S. Vaičiutė.

TOKS veža keleivius Lietuvoje, ir tarpautiniais maršrutais į Lenkiją, Baltarusiją, Estiją, Latviją, Kaliningradą, Ukrainą bei Skandinavijos šalyse.

M360