Jau penkias savaites naujieji „Delfi Plius“ prenumeratoriai varžosi dėl išskirtinių prizų – „Mazda MX-30“ elektromobilio arba prenumeratos visam gyvenimui. Liepos 23 d. burtų keliu paaiškėjo ir šios savaitės laimingieji: „Delfi Plius“ prenumeratą visam gyvenimui laimėjo Eugenijus Ambrazevičius, o Linas Ambrasūnas pateko tarp dešimties finalininkų, kurie varžysis dėl pagrindinio prizo.

Daugiau nei 12 500 prenumeratorių turinti platforma šiuo metu siūlo ne tik už specialią 19,99 Eur kainą įsigyti metinę prenumeratą, bet ir varžytis dėl elektromobilio. Jo laimėtojas burtų keliu išaiškės rugsėjo 3 d.

Kiekvieną penktadienį iki rugpjūčio 27 d. „Delfi TV“ laidoje „Delfi Rytas“ kartu su prenumeratos visam gyvenimui laimėtoju skelbiami ir finalininkai. Savo sėkmę „Prenumeruok ir važiuok“ konkurse gali išbandyti visi, įsigydami metinę prenumeratą ČIA.

Negana to, kiekvieną penktadienį šioje laidoje „Delfi Plius“ redaktorė Vytautė Merkytė apžvelgia įdomiausius savaitės straipsnius. Šįkart prenumeratoriai turėjo progą pasižvalgyti į netoli Vilniaus esantį nekilnojamąjį turtą, kurio kainos – ne taip kandžiojasi. „Šiuo metu NT kainos yra pasiekusios neregėtas aukštumas, todėl kai kurie vilniečiai naujų namų ieško šiek tiek toliau nuo sostinės. Straipsnyje pasakojama, kad vilniečių akį patraukė Širvintos. Čia nori keltis tie asmenys, kurie įvertino, jog toks variantas, net ir daugiau laiko sugaištant kelyje, jiems labiau apsimoka“, – sako V. Merkytė. Daugiau apie NT Širvintose galite sužinoti ČIA.

V. Merkytė pasakoja, kad „Delfi Plius“ platformos gretas papildo ir nauji autoriai. Pavyzdžiui, prie platformos prisijungė jau ne vieną dešimtmetį Šveicarijoje gyvenanti žurnalistė Milda Matulaitytė-Fieldhausen. Redaktorės teigimu, ši autorė nebijo paprovokuoti skaitytojų. „Milda pasidalijo gana jautriu savo gyvenimo etapu – mirė jos mama ir teta. Tačiau autorė pastebi, kad aplinkinių reakcija buvo: o ko čia liūdi, gi senos buvo. Tad ji ironizuodama pašiepia tai, kad Lietuvoje vyresnio amžiaus žmonės negali gyventi gerai – senis yra senis ir jis turi žinoti savo vietą“, – pasakoja V. Merkytė. Tekstą perskaityti galite ČIA.

Dar vienas platformos prenumeratorių akį patraukęs tekstas – apie per „Šeimų maršą“ išgarsėjusį Antaną Kandrotą-Celofaną. „A. Kandrotas aktyviai prisidėjo prie „Šeimų gynimo maršo“ Vingio parke, jį nuolat reklamavo, o renginio dieną jis vedė tiesioginę transliaciją. Oficialiai tai buvo vienas iš šio renginio informacinių rėmėjų, tačiau dabar organizatoriai nuo Celofano yra atsiriboję. Paaiškėjo, kad šis tradicines vertybes ginantis veikėjas turi net 3 teistumus. „Delfi“ žurnalistas Vytenis Miškinis plačiau pasidomėjo apie A. Kandroto biografiją ir ją aprašė“, – sako V. Merkytė. Su A. Kandroto kriminaline praeitimi galite susipažinti ČIA.

Be minėtų autorių, tarp „Delfi Plius“ platformos kūrėjų yra daug puikiai pažįstamų pavardžių, tokių kaip Dailius Dargis, Giedrius Drukteinis, Jurga Jurkevičienė, Saulius Čaplinskas, Arūnas Spraunius, Rytis Zemkauskas ir kt. „Delfi Plius“ laidas kuria Vaidas Čeponis, Vaida Kurpienė ir Rimas Šapauskas, savo kuriamu turiniu dalijasi Audrius Bačiulis ir Algis Ramanauskas-Greitai. Prenumeratoriai taip pat gali lietuvių kalba skaityti leidinius „The Economist“ ir „Bloomberg“, klausyti „Žinių radijo“ laidų, sukurtų tik „Patreon“ platformai, mėgautis kultūros leidinių „Kultūros barai“ bei „Šiaurės Atėnai“ straipsniais, leidyklos „Dvi Tylos“ knygų ištraukomis ir kt.

www.DELFI.lt