Rusijos televizijos bendrovė remdamasi tuo, jog sprendimas buvo nemotyvuotas, teismui buvo apskundusi Lietuvos radijo ir televizijos komisijos sprendimą, kuriuo penkeriems metams buvo sustabdytas „Planeta RTR“ ir „Rossija 24“ retransliavimas ir platinimas.

Anot teismo, išnagrinėjus bylą buvo konstatuota, kad „Vserossijskaja gosudarstvennaja televizionnaja i radiovieščatelnaja kompanija“ nurodyti argumentai nesudaro pagrindo sprendimą panaikinti.

Sprendimas priimtas įvertinus televizijos programų „Planeta RTR“ ir „Rossija 24“ programų „Žinios“ vaizdo ir garso medžiagą, stebėsenos aktus, Krašto apsaugos, Užsienio reikalų ir Vidaus reikalų ministerijų nuomonę dėl programose skleidžiamo turinio, susijusio su propaganda ir karo kurstymu.

Taip pat nebuvo nustatyta, kad sprendimas priimtas formaliai. Teismo teigimu, jis priimtas nešališkai ir objektyviai, įvertinus reikšmingas aplinkybes.

Sprendimas per 30 dienų gali būti skundžiamas Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją