Po 2015 m. vykusio reklamos festivalio „ADrenalinas” bendrovė „Not Perfect” buvo padavusi jį organizavusią Lietuvos komunikacijos agentūrų asociaciją (KOMAA) į teismą dėl neteisingo rezultatų skaičiavimo. Ieškinį išnagrinėjęs Vilniaus apygardos teismas spalio 6 d. pranešė nusprendęs jį atmesti.

KOMAA direktoriaus Gintaro Šepučio teigimu, teismo nutartyje teigiama, jog reklamos festivalio „ADrenalinas“ organizatoriai laikėsi numatytų taisyklių. Tuo tarpu bendrovės ieškinys, kuriuo ji reikalavo, kad KOMAA pripažintų „Not Perfect“ 2015 m. reklamos festivalio „ADrenalinas“ kategorijos „Metų kūrybinė agentūra“ laimėtoju, apie tai paskelbtų viešai ir įteiktų apdovanojimą, buvo atmestas. Bendrovei teismas priteisė atlyginti asociacijos bylinėjimosi išlaidas.

Teismo nutartyje teigiama, jog „ADrenalino“ festivalio organizatoriai laikėsi savo priimtų taisyklių, jų nekeitė ir kitaip netaikė nei vieno festivalio dalyvio atžvilgiu. „Not Perfect“ pretenzijose iškelti reikalavimai buvo išnagrinėti, darbai pakartotinai įvertinti, balai perskaičiuoti. Šiais veiksmais KOMAA užtikrino lygiateisiškumo, skaidrumo, nediskriminavimo principų įgyvendinimą festivalyje.

„Skaidrumo aspektas festivalyje esminis, jis iš esmės nulemia festivalio kokybę. Todėl norėčiau pabrėžti, kad, organizatoriai ir toliau nuodugniai tikrins festivaliui teikiamus darbus, bus siekiama identifikuoti bei šalinti tuos, kurie neatitinka techninių reikalavimų, ar grindžiami galimai fiktyviomis tiekėjų ir klientų pažymomis“, – teigia G. Šeputis. Jis priduria, kad kitąmet „ADrenalino“ laukia nauji pokyčiai. „Džiugu, kad festivalis evoliucionuoja. Šįkart prie vieno stalo susėdo visi pagrindiniai rinkos dalyviai ir aptarė festivalio tobulinimo galimybes“, – teigia G. Šeputis.

Agentūros „Not Perfect | Y&R” vadovas Paulius Senūta sako dar neįsigilinęs į argumentus, kuriais remiantis nuspręsta ieškinį atmesti, bet neatmeta galimybės tokį sprendimą skųsti.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją