Pastaruoju metu rinkoje vis atsiranda naujos platformos, kuriose siekiama suvesti turinčius paslaugų poreikius ir galinčius juos patenkinti. „Marketingo partnerysčių platformą“ pristačiusi Justė Akmenskytė sako, kad šios platformos idėja kitokia, nes joje siūloma abipusė nauda randant partnerius, su kuriais bendradarbiaujant galima efektyviau išnaudoti savo resursus.

„Mažos įmonės dažnai turi labai ribotus resursus, taip pat ir marketingo biudžetą, tad ir jų pasiekiami rezultatai neretai būna riboti. Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad tik dideli verslai sau gali leisti išskirtines reklamos kampanijas ir kitus įdomesnius marketingo projektus, tačiau tai tik dalis tiesos. Vienas iš sprendimų – strateginės partnerystės. Sutelkus jėgas bei lėšas su tais pačiais resursais galima nueiti kur kas toliau“, – pranešime žiniasklaidai cituojama marketingo konsultantė ir „Marketingo partnerysčių platformos“ įkūrėja J. Akmenskytė.

„Tie, kuriems kada nors teko ieškoti partnerių marketingo tikslais, tikriausiai pritars, kad daugeliu atvejų, net ir priklausant profesinėms bendruomenėms, partnerius surasti gana sudėtinga. Galbūt todėl, kad ne visada žinome kas, kada ir ko ieško ir kur galėtume atrasti bendrų taškų. „Marketingo partnerysčių platforma“ palengvina šį procesą suteikdama galimybę skelbti partnerystės pasiūlymus ir taip pasiekti kitus tuo metu bendradarbiauti marketingo srityje norinčius verslus“, – pasakoja J. Akmenskytė.

„Marketingo partnerysčių platforma“ atvira visiems bendradarbiauti marketingo srityje linkusiems verslams, o ypač šių įmonių marketingo vadovams ir kitiems už marketingą atsakingiems asmenims, įskaitant ir laisvai samdomus specialistus.

„Platformos vertę kuria patys jos naudotojai aktyviai skelbdami partnerystės pasiūlymus ir atsiliepdami vieni į kitų skelbimus. Neradus dominančio pasiūlymo, pats geriausias sprendimas – paskelbti savo“, – būti iniciatyviais ragina platformos įkūrėja.

Daugiau informacijos apie „Marketingo partnerysčių platformą“ čia.

M360