Modernizacijos procesą vykdanti strateginė valstybės įmonė „Oro navigacija“, užtikrinanti saugius skrydžius Lietuvos oro erdvėje, pristato naują logotipą.

Septyniolika metų įmonę reprezentavęs prekės ženklas pakeistas modernia versija, vienodą žinutę siunčiančią tiek lietuviškai, tiek ir užsienio auditorijai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Naujo logotipo pristatymu pradedamas įvaizdžio atnaujinimas praneša apie VĮ „Oro navigacijos“ planus stiprinti pozicijas tarptautinėje erdvėje, keisti įmonės statusą ir sudominti visuomenę daugelio lietuvių gyvenimus paliečiančia savo veikla.

„Su mumis – oro navigacijos paslaugų tiekėju – susiduria kiekvienas Lietuvoje lėktuvu keliaujantis asmuo, tačiau išgirdę mūsų pavadinimą retas pasako, kas mes ir ką mes veikiame, – pokytį lėmusias priežastis vardija įmonės generalinis direktorius Mindaugas Gustys. – Atsinaujindami siekiame perteikti savo naują, modernesnį ir atviresnį įmonės įvaizdį partneriams bei aviacijos bendruomenei Lietuvoje ir pasaulyje, todėl naujas prekės ženklas yra itin informatyvus ir lengvai šifruojamas“.

Strateginė valstybės įmonė „Oro navigacija“ keičia logotipą

Įmonės atstovai teigia, kad kuriant naująjį logotipą rastas optimalus įmonės veiklos pristatymo, vertybių išryškinimo ir universalaus funkcionalumo derinys. Logotipo pagrindu tapusios raidės ON yra ne tik įmonės pavadinimo santrumpa – jos siunčia žinią anglų kalba apie nenutrūkstą funkcijų vykdymą ir budėjimą. Bangos raidėje „O“ yra radijo signalo ir radaro bangų simbolis, pabrėžiantis įmonės veiklos specifiką. Akį patraukiantis mėlynos ir pilkos spalvų derinys grafinę istoriją apie oro erdvės valdytoją papildo stabilumo, modernumo ir realistiškumo įspūdžiu.

Naujas logotipas žymi ir naują „Oro navigacijos“ istorinių pokyčių etapą. Nuo 2017 metų pradžios, įmonės vadovo pareigas pradėjus eiti Mindaugiui Gusčiui, buvo pertvarkyta įmonės organizacinė struktūra ir viešųjų pirkimų organizavimo bei vykdymo sistema, atliktas auditas, sustiprintas bendradarbiavimas su nacionalinį saugumą užtikrinančiomis institucijomis. Įmonėje atliekamos apklausos siekiant išsiaiškinti darbuotojų vertybines nuostatas ir nuomonę įvairiais klausimais. Vadovaujantis Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijomis rekomendacijomis, šiemet įmonėje suformuotas Audito komitetas, įdiegta antikorupcinė vadybos sistema.

VĮ „Oro navigacija“ priklauso 2012-aisiais metais Lietuvos ir Lenkijos įkurtam Baltijos funkciniam oro erdvės blokui (Baltijos FOEB), o nuo 2017 m. prisijungė ir prie Europos tarptautinio technologijų aljanso ITEC.

M360