Vienas Lietuvos mažmeninės degalų prekybos lyderių, degalinių tinklas „Statoil“ ruošiasi pavadinimo keitimui. Prieš penkerius metus Norvegijos koncernas „Statoil“ turėtą mažmeninės prekybos degalais verslą, taip pat ir esantį Lietuvoje, pardavė Kanados grupei „Alimentation Couche-Tard Inc.“, kuriai priklausančios degalinės bei greito apsipirkimo parduotuvės visame pasaulyje pervadinamos į „Circle K“.

Lietuvoje pirmoji testinė „Circle K“ degalinė ryškiai raudonais atspalviais nusidažė Rokiškyje. Šiemet atsinaujins ir naujo prekės ženklo išvaizdos standartus perims visas tinklas, rašome pranešime žiniasklaidai.

„Šiais metais ruošiamės keisti viso „Statoil“ degalinių tinklo prekės ženklą. Degalinę Rokiškyje atnaujinome pačią pirmąją ir pagal tai, kaip mums sekėsi ir kiek užtrukome, vertinsime planavimo ir darbų atlikimo sklandumą, operatyvumą, greitį, galėsime testuoti galimas klaidas ar trukdžius, kad pavasario pabaigoje prasidėsiantis pavadinimo keitimas visame „Statoil“ tinkle praeitų sklandžiai“, – teigia „Statoil“ degalinių tinklą valdančios bendrovės „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas. Pasak jo, Rokiškis testui pasirinktas neatsitiktinai.

„Siekiame, kad prekės ženklo keitimas nekeltų painiavos, todėl pasirinkome atokiau esančią degalinę, kuri nekonkuruotų su senąja „Statoil“ degaline. Darbai Rokiškio degalinėje mums leis pamatyti visus svarbius prekės ženklo keitimo aspektus, o rokiškėnams ir miesto svečiams suteiks unikalią progą apsilankyti pirmojoje Lietuvoje „Circle K“ degalinėje“, – teigia S. Mačiukas.

Prekės ženklo „Statoil“ nuosavybės teisės priklauso to paties pavadinimo Norvegijos koncernui, todėl degalinių tinklo pavadinimo keitimas buvo neišvengiamas žingsnis. Planuojama, kad didžiuosiuose Lietuvos miestuose jis bus pradėtas gegužę.

„Ypatingai didelis iššūkis ir atsakomybė keisti tokį klientų mėgstamą prekės ženklą kaip „Statoil“. Įmonės viduje su „Circle K“ pavadinimu gyvename jau kurį laiką, prie jo pripratome ir jis tapo mums savas. Dabar didžiausias iššūkis yra užkariauti klientų simpatijas ir pasitikėjimą. Juo labiau, kad nesikeičia niekas, dėl ko esame vertinami – mūsų žmonės, aukšta aptarnavimo kokybė, produktai ir paslaugos“, - sako „Circle K“ generalinis direktorius.

Degalinių tinklo valdytoja bendrovė „Circle K Lietuva“ šiemet planuoja plėtros šuolį ir daugiau kaip 10 mln. eurų viršijančias investicijas. Tinklo ambicija – per 2017 m. pasipildyti dar 6-iomis degalinėmis, kurios tinklą išplėstų iki 86-ių viso aptarnavimo ir automatinių degalinių.

M360