Startuolių vadovai, besirūpinantys savo augančio verslo sveikata, rugsėjo 6 dieną kviečiami į Vilniaus Tech Parke vyksiančią „Startup Health Check“ konferenciją, kurioje bus apžvelgiami sveikai besivystančios įmonės požymiai kritinėse verslo plėtros srityse.

Kritinis startuolių iššūkis – stadija, kai nedidelė komanda turi vykdyti daugybę funkcijų, kurias didelėje įmonėje atlieka specializuotos komandos ir trečiosios šalys. Tai atveria kelią klaidoms, yra praleidžiami procesai, kurie vėliau kainuoja. Pavyzdžiui, praleidus prekės ženklo strategijos kūrimą, nukenčia įvaizdis, kuris lemia tiek investicijų pritraukimą, tiek pardavimus, tiek darbdavio įvaizdį.

„Renginio tikslas yra perkelti ekspertų įgytą patirtį startuolių vadovams, apžvelgti ne visada atidžiai įvertinamus verslo valdymo procesus, kurie turi didelės įtakos augimui, ir suteikti asmenines konsultacijas“, – pranešime žiniasklaidai pasakoja vienas iš renginio organizatorių, prekės ženklo ir komunikacijos strategijų studijos „Hungry Scout“ partneris Justinas Jautžemis.

Patyrę specialistai iš pasiekusių Lietuvos įmonių kalbės apie tai, kaip suburti laiminčią komandą, įdiegti teisingą procesų valdymą ir kokius namų darbus reikia padaryti prieš pradedant pardavimus. Didelis dėmesys bus skirtas rinkodarai – renginyje bus du pranešimai prekės ženklo vystymo, nuo strategijos iki vartotojo patirties, temomis.

Ypatingas konferencijos svečias – startuolių vystymo ekspertas iš Silicio Slėnio Josephas Jamesas Chungas, kuris kalbės apie partnerysčių ir santykių mezgimo svarbą startuoliui. J. J. Chungas, kuris yra dažnas lektorius tokiuose prestižiniuose universitetuose kaip Harvardas, Stanfordas bei UCLA, mano, kad partnerystės yra viena svarbiausių startuolio gyvybės jungčių, padedanti augti visose srityse, nuo finansavimo iki komandos valdymo.

Pranešimus taip pat skaitys Edvinas Vosylius („SBA Group“), Paulius Nagys („AdeoWeb“ ir „Passcamp“), Irma Dambrauskė („Deeper“), Jonas Liugaila („Critical“) bei Marius Ratkevičius („Hungry Scout“).

„Tai bus vienas iš nedaugelio tokio lygio pranešėjus turinčių nemokamų renginių“,– džiaugėsi J. Jautžemis.

Daugiau informacijos ir registracija į konferenciją čia.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją