Socialinis tinklas „Snapchat“ rugpjūčio viduryje ėmėsi pokyčių – atnaujino aplikacijos dizainą. Ir nors, atrodo, programėlė kardinaliai nesikeitė, socialinių tinklų vartotojai neliko sužavėti nauju dizainu.

Didžioji dalis „Snapchat“ vartotojų dėl tokio sprendimo pasipiktinimą reiškė socialiniame tinkle „Twitter“. Komentarų gausa kelia klausimą – veikiausiai aplikacija turėtų būti atnaujinta iš pamatų, jei yra tiek kritikuojančių?


Tiesą pasakius, kardinalių pokyčių nebuvo. Geltoname fone vaizduojamas „Snapchat“ vaiduoklis tapo ryškesnis – tarsi apvedžiotas su juodu flomasteriu, rašoma creativebloq.com. Taip ir pati programėlė atrodo geriau pastebima.

Nepaisant to, „Snapchat“ vartotojai, iš po nakties radę naujoves, žeria kritiką. Vyrauja įvairios nuomonės – vieni sako, kad ryškesnis vaiduoklis atrodo bjauriai ar net agresyviai, kiti teigia, jog keistai, it animacinio filmo herojus. Tiesa, daugelis sutinka, kad toks dizainas verčia jaustis „nepatogiai“, tad programėlę slepia kituose telefono puslapiuose, jog visad nebūtų prieš akis.


Jei tokia „Snapchat“ mėgėjų reakcija atrodo juokingai, prisiminkite, kad pernai 1,2 mln. vartotojų pasirašė peticiją internete, kurioje reikalauta, kad būtų pakeistas žmonėms nepatikęs programėlės dizainas.

Tiesa, kol kas dar neaišku, kaip bus pasielgta šiuo atveju – priims vartotojai tokį sprendimą ar ne. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, verta pabrėžti, kad į minėtą peticiją „Snapchat“ nesureagavo, nors ji ir sukėlė šiokį tokį nepasitenkinimą.

M360