„Skaitmeninės laisvės festivalyje“ (Digital Freedom Festival) Rygoje lapkričio 14-15 dienomis susirinks daugiau nei 1500 technologijų ir startuolių ekspertų, entreprenerių, investuotojų, politikos formuotojų, žurnalistų ir studentų. Daugiau nei 110 pranešėjų dalinsis įkvepiančiomis istorijomis ir žiniomis, kaip technologijomis galima kurti naudą.

Lapkričio 14 dieną vyks „Skaitmeninės laisvės festivalio“ bendruomenės diena, kurios metu vyks praktiniai seminarai, meistriškumo pamokos, asmeninio augimo kursai, startuolių prisistatymai ir kiti renginiai. Jie išsibarstys įvairiose Rygos vietose, pas festivalio partnerius ir ekosistemos narius.

Lapkričio 15 dieną vyks pagrindinė konferencija – čia bus diskutuojama apie žmogaus vaidmenį technologijų amžiuje, medijų plėtrą, ateities ekonomiką, žaliąsias technologijas, gyvenimo būdą ir kitus aktualius klausimus. Šios diskusijos vyks keturiose „Hanzas Perons“ scenose.

„Šiais metais mes dar kartą į Rygą atvežame pasaulinę patirtį, kad įkvėptume konferencijos dalyvius, leistume jiems gauti naujų žinių, užmegzti naujų partnerysčių ir verslo kontaktų. Šių metų temos varijuoja nuo asmeninio augumo ir produktyvumo, iki dirbtinio intelekto, išmaniųjų miestų ir mobilumo, korporatyvinių inovacijų ar Jungtinių Tautų tvarios plėtros tikslų“, – pasakoja viena iš festivalio įkūrėjų Dagnija Lejina.

Festivalis skelbia pats šiemet įsipareigojęs visiškai nešvaistyti išteklių, taip prisidedant prie visame pasaulyje aktualių ekologinių problemų. Taip pat buvo siekiama, kad renkantis pranešėjus būtų laikomasi lyčių lygybės principų – scenose pusė pranešėjų bus moterys.

Tarp festivalio pranešėjų – viena iš knygos „The Laws of Brand Storytelling“ bendraautorių Jessica Gioglio, programuotoja, iliustratorė Linda Liukas, talentų ieškotoja Ekaterina Jachemeneva, komunikacijos strategė Julija Belkina, strateginis konsultantas Olegs Nikitins ir daug kitų. Turintys VIP bilietus galės dalyvauti meistriškumo pamomose su inovacijų lyderiu, prestižinu „TED Talks“ pranešėju Carl Honore ir korporatyvinių inovacijų konsultantu Artis Cicens.

M360