Šiais metais į virtualią erdvę persikėlę „Kanų liūtai“ visiems, kurie domisi reklamos, kūrybiškumo temomis , siūlo nepraleisti dar vienos galimybės: visą šią savaitę internete bus galima stebėti praktinius mokymus „Lions Live“ su aukščiausio lygio savo sričių profesionalais.

Programa formuota taip, kad padėtų žmonėms pasiekti karjeros pokyčių, transformuojant verslą ir skatinant progresą per kūrybiškumą.

Pasak Charlotte Williams, „Kanų liūtų“ turinio skyriaus viceprezidentės, į antrą kartą vykstančius „Lions Live“ buvo pakviesti savo sričių lyderiai praktikai ir prekės ženklų atstovai, kurie galėtų pasidalinti savo įžvalgomis ir atvirai papasakoti, kaip buvo įgyvendinti kūrybingiausi pasaulyje projektai. „Mūsų bendruomenė nuolat sako norinti išgirsti daugiau apdovanojimais įvertintų darbų įgyvendinimo užkulisių, taigi, pasistengėme jiems pasiūlyti kiek įmanoma daugiau praktinės informacijos“, – sakė ji.

Iš viso mokymų metu bus paskelbta daugiau nei 40 val. originalaus turinio. Pirmosios dalies transliacija prasidės šiandien, spalio 19 d. 16 val.

M360