Didelė laimė sugrįžti į namus, kuriuose mūsų laukia augintiniai – gyvenimas su jais visada pilnas džiaugsmo, net jei kartais dėl to tenka patirti papildomų rūpesčių. Meilė gyvūnams vienija pačius įvairiausius šeimininkus – garsius atlikėjus, policijos pareigūnus, gydytojus, kirpėjus ar kątik vaikelio susilaukusias mamas. Apie kiekvieno jų patirtis, džiaugsmus ir iššūkius nuo šiol kiekvieną šeštadienio rytą pasakos laida „Duok leteną“.

„Gyvūnai džiugina daugelį žmonių, todėl labai džiugu, jog Delfi eteryje atsiranda turinys, skirtas būtent gyvūnų mylėtojams ir apskritai žmonėms, kurie nori praleisti savo savaitgalius prie televizijos ekranų. Jau filmuodami pirmąją laidą įsitikinome patys savo akimis, kiek keturkojai sukelia teigiamų emocijų, tad kas gali būti geriau nei jaukūs pokalbiai su gyvūnų šeimininkais, apsilankymai įvairiose gyvūnų priežiūros centruose, specialistų įžvalgos apie geriausių mūsų draugų priežiūrą. Ši laida taip pat taps įdomia patirtimi pamatyti, kaip Lietuvos įžymybės rūpinasi savo augintiniais“, – pasakojo laidos prodiuseris Titas Atraškevičius.

Laidą ves Delfi žurnalistė Brigita Ragickaitė, kuriai talkins jos pagalbininkė Mūza.

„Daugelis žmonių turi augintinius. Tačiau tokių laidų, kuriose būtų kalbama apie tai, kaip tinkamai pasirūpinti savo augintinių sveikata ir dresūra, turime labai nedaug. Todėl nusprendėme suburti įvairių sričių specialistus, dirbančius su gyvūnais augintiniais, ir kartu aptarti dažniausiai gyvūnų šeimininkams kylančius klausimus“, – sakė laidos vedėja.

„Kad informacija būtų pateikta objektyviai (juk laida ne tiek apie mus, žmones, kiek apie mūsų augintinius), laidą vesiu kartu su savo augintine šunyte Mūza. Ji drąsiai leidosi į visus nuotykius, kurie laukė laidos filmavimuose, ir pati savo kailiu išbandė įvairias procedūras ir veiklas, aktualias gyvūnų šeimininkams. Kartu su ja aiškinomės, kas laukia augintinio, kai paliekame jį gyvūnų viešbutyje, kaip tinkamai kirpti nagus, kaip saugoti jį nuo erkių sukeliamų ligų ir daugybę kitų klausimų, kurie iškyla kone kiekvienam gyvūno šeimininkui“, – pasakojo B. Ragickaitė.

Kad būtų dar smagiau, kiekviena laidą prasidės nuo apsilankymo pas žinomą žmogų, kuris neįsivaizduoja gyvenimo be augintinių, ar kuo nors pagarsėjusį gyvūną.

„Pasisveikinę su keturkojėmis įžymybėmis, semsimės praktinių žinių dresūros aikštelėse, veterinarijos klinikoje „8 drambliai“ ir kitose augintiniams svarbiose vietose. Todėl kiekvieną šeštadienį 9. 30 val. kviečiu kartu su savo augintiniais susėsti prie „Delfi TV“ ekranų – ši laida būtent jums ir apie jus!“, – ragino B. Ragickaitė.

M360