Elektromobilis „Mazda MX-30“ arba prenumerata visam gyvenimui – į šiuos prizus jau septynias savaites pretenduoja naujieji „Delfi Plius“ prenumeratoriai. Rugpjūčio 6 d. burtų keliu paaiškėjo šios savaitės laimingieji: „Delfi Plius“ nemokamai visą gyvenimą skaitys Giedrius Nareckas, o Živilė Didžgalvienė pateko tarp dešimties finalininkų, kurie varžosi dėl pagrindinio prizo.

Apie 13 tūkst. prenumeratorių turinti išskirtinio turinio platforma šią vasarą siūlo ne tik už specialią 19,99 Eur kainą įsigyti metinę prenumeratą, bet ir laimėti elektromobilį. Savo sėkmę „Prenumeruok ir važiuok“ konkurse vis dar gali išbandyti visi, kurie įsigyja metinę prenumeratą. Tai padaryti galima ČIA.

Kiekvieną penktadienį iki rugpjūčio 27 d. „Delfi TV“ laidoje „Delfi Rytas“ skelbiami prenumeratos visam gyvenimui laimėtojai ir pretendentai į elektromobilį. Jo laimėtojas burtų keliu išaiškės jau rugsėjo 3 d.

Septintoji kova dėl „Delfi Plius“ konkurso elektromobilio: paaiškėjo nauji pretendentai
© DELFI

Šioje laidoje taip pat aptariami skaitomiausi bei įdomiausi platformos tekstai. Šią savaitę „Delfi Plius“ prenumeratoriai galėjo skaityti įvairiausių žanrų naujienas: nuo santykių iki kriminalų. Platformos redaktorė Vytautė Merkytė išskyrė 3 publikacijas, kurios labiausiai patraukė prenumeratorių akį.

„Viena iš publikacijų buvo „Delfi“ žurnalisto Tomo Janonio tyrimas apie tai, kaip rekreacinės paskirties sklypai Verkių regioniniame parke šalia Gulbinų ežero virto turtingųjų rajonu. Šiandien nei aš, nei skaitytojas ar kas kitas negalėtų nukeliauti iki ežero – mus pasitiktų tvora ir apsauga. Sklypai turėjo būti skirti poilsiaviečių įrengimui, o dabar ten – prabangūs namai. Tad kas tokį sprendimą pasirašė – tai aiškinasi kolega“, – sako V. Merkytė. Daugiau skaitykite ČIA.

Kita aptarta publikacija yra jau prenumeratoriams pažįstami įvairių įmonių TOP15 sąrašai. „Naujausiame portalo „Delfi“ reitinge galima sužinoti, kokius gi atlyginimus gauna valymo paslaugas teikiančių įmonių darbuotojai. Vienos įmonės savo darbuotojams vidutiniškai gali sumokėti šiek tiek daugiau nei 3 tūkst. eurų (neatskaičius mokesčių), o kitos – vos 500 eur „į rankas“, – pasakoja V. Merkytė. Daugiau apie tai ČIA.

Taip pat prenumeratoriai galėjo susipažinti ir su vieno mėgstamiausių jų autorių – Dailiaus Dargio – tekstu apie Anglijoje nuo Lietuvos policijos besislapstantį komisaro sūnų. „Šis D. Dargio šaltinis pasakoja apie tai, kad tikrasis Lietuvos nusikalstamas pasaulis verda Londone. Ten policijos ieškomi lietuviai gyvena su padirbtais dokumentais. Pats teksto herojus Nerijus pasakoja, kaip su savo padirbtais dokumentais neseniai atostogavo Turkijoje. Asmuo pasakoja apie pasaulį, kurį mums sunku suvokti: narkotikų prekyba, vagystės ir kiti nusikalstamo pasaulio elementai“, – sako V. Merkytė. Daugiau sužinosite ČIA.

Tarp „Delfi Plius“ platformos kūrėjų, be minėtų autorių, yra ir daugiau puikiai pažįstamų pavardžių, tokių kaip Giedrius Drukteinis, Jurga Jurkevičienė, Saulius Čaplinskas, Arūnas Spraunius, Rytis Zemkauskas ir kt. „Delfi Plius“ laidas kuria Vaidas Čeponis, Vaida Kurpienė ir Rimas Šapauskas, savo kuriamu turiniu dalijasi Audrius Bačiulis ir Algis Ramanauskas-Greitai. Prenumeratoriai taip pat gali lietuvių kalba skaityti leidinius „The Economist“ ir „Bloomberg“, klausyti „Žinių radijo“ laidų, sukurtų tik „Patreon“ platformai, mėgautis kultūros leidinių „Kultūros barai“ bei „Šiaurės Atėnai“ straipsniais, leidyklos „Dvi Tylos“ knygų ištraukomis ir kt.

www.DELFI.lt