Vienos didžiausių pasaulyje komunikacijos ir reklamos agentūrų „Saatchi&Saatchi“ vadovui Kevinui Robertsui pasisakymai apie lyčių lygybę, panašu, kainuos jo postą. Po interviu „Business Insider“, kuriame jis pareiškė, kad su šiuo klausimu susijusios problemos tėra tiesiog išgalvotos, kompanija jo prašo atsistatydinti iš pareigų.

K. Robertsas interviu pasisakė, kad visos diskusijos apie lyčių lygybę reklamos versle yra nereikalingos, nes jis nematantis čia jokios problemos. Kai žurnalistė jo pasiteiravo apie žinomos reklamos konsultantės Cindy Gallop pasisakymus socialiniame tinkle „Twitter“, kur ji kalba apie vis dar egzistuojančią nelygybę ir seksualinį priekabiavimą, K. Robertsas atsakė, kad taip ji tik nori atkreipti į save dėmesį.

Korporacijos „Publicis Groupe“, kuriai priklauso „Saatchi&Saatchi“, vadovai išplatino vieną pareiškimą, kad K. Robertso mintys yra jo asmeninis požiūris, neatspindintis kompanijos pozicijos. Jame rašoma, kad kompanija visada rūpinosi lygiomis lyčių galimybėmis ir negali toleruoti tam prieštaraujančio požiūrio, todėl paprašė K. Robertso atsistatydinti.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją