Iš 2017 m. Europos plaukimo čempionato su aukso medaliais į Lietuvą grįžusi plaukikė Rūta Meilutytė pradėjo bendradarbiauti su tarptautinių piniginių perlaidų bendrove „TransferGo“ – ji tapo lietuviško finansinių technologijų startuolio prekės ženklo ambasadore.

Dabar intensyviai besitreniruojanti R. Meilutytė pasakoja, kad ji apie „TransferGo“ pirmą kartą išgirdo prieš kelerius metus.

„Jau tada labai džiaugiausi vieno sėkmingiausių lietuviškų startuolių pasiekimais ir pradėjau naudotis jų paslaugomis. Nuolat treniruojuosi ne Lietuvoje ir daug keliauju. Tačiau, kad ir kur bebūčiau, laisvą laiką stengiuosi skirti draugams ir artimiesiems. Galimybė pervesti pinigus į kitas šalis man yra būtinybė, o galėti tai daryti itin greitai ir patogiai suteikia tam tikrą finansinę laisvę“, – pranešime žiniasklaidai sako R. Meilutytė.

„TransferGo“ vadovė Baltijos šalims Aurelija Petrauskytė-Latakė sako sprendimą pradėti bendradarbiauti su viena greičiausių pasaulio plaukikių paskatino bendros vertybės ir tikslai – abi pusės siekia aukščiausių rezultatų ir nuolat varžos su geriausiais pasaulyje.

„R. Meilutytė taip pat atspindi „TransferGo“ klientus – ji, kaip ir daugybė kitų lietuvių, studijuoja, dirba, keliauja po skirtingas šalis bei yra „globalios“ Lietuvos pilietė. Šių vertybių sutapimas mums yra labai svarbus. Ji sunkiai ir daug dirba, kad pasiektų aukščiausius rezultatus, tačiau išlaiko itin glaudų ryšį su Lietuva ir joje esančiais brangiais žmonėmis“, – pranešime sako A. Petrauskytė-Latakė.

Rūta Meilutytė tapo „TransferGo“ prekės ženklo ambasadore
© Bendrovės archyvas

Jai antrina ir R. Meilutytė, pastebinti, kad kai vertybės ir tikslai sutampa, bendras darbas tampa labai lengvas: „Mus sieja ne tik greitis – tai, kaip atkakliai jie siekia tikslo man yra labai pažįstamas jausmas. Su „TransferGo“ iš karto tapome komanda, tad net reklamos idėjas renkamės kartu. Tokių įmonių kaip „TransferGo“ Lietuvai reikia daugiau“.

Kalbėdamas apie bendradarbiavimo pradžią, „TransferGo“ vadovė Baltijos šalims papasakoja, jog paralelių tarp jų ir R. Meilutytės veiklų galima pastebėti ir daugiau.

„Tais metais, kai R. Meilutytė laimėjo Pasaulio čempionės titulą įkūrėme „TranferGo“. Pernai ji vėl tapo greičiausia Europoje, o mes pasiūlėme itin greitas tarptautines pinigines perlaidas, trunkančias iki 30 min. Po poros metų, 2020-aisiais, R. Meilutytė vėl sieks tapti greičiausia Olimpinėse varžybose, o „TranferGo“ sieks kito tikslo – kad piniginės perlaidos tarp skirtingų šalių vyktų realiu laiku“, – pasakoja A. Petrauskytė-Latakė.

Startuolį ir R. Meilutytę vienija ir Lietuvos Respublikos Prezidentės įvertinimas. R. Meilutytė valstybės vadovės buvo ne kartą įvertinta už sporto pasiekimus, o „TransferGo“ gruodžio pabaigoje buvo įteiktas „Globalios Lietuvos apdovanojimas“ už Lietuvoje gimusių idėjų sklaidą pasaulyje.

Praėjusieji metai „TransferGo buvo rekordiniai: Vilniaus, Londono ir Berlyno biuruose dirbančių darbuotojų skaičius išaugo dvigubai, beveik iki 100. Klientų skaičius taip pat padvigubėjo iki 400 tūkst. vartotojų, kurie „TransferGo“ platforma pasinaudojo jau 1,8 mln. kartų. Iki šių metų vidurio „TransferGo“ planuoja pervesti 1 mlrd. USD ir sutaupyti 20 mln. USD savo klientų lėšų. Iš viso bendrovė šiemet planuoja atlikti nuo 2 iki 3 mln. finansinių perlaidų.

„TransferGo“ yra vienas didžiausių Lietuvos „fintech“ startuolių. Iki šiol jis pritraukė 10.55 mln. USD investicijų iš „PracticaCapital”, „VostokEmergingFinance” ir kelių privačių investuotojų. Beveik visą uždirbtą pelną „TransferGo“ investuoja į plėtrą naujose rinkose. Bendrovės paslaugos šiuo metu veikia 47 šalyse, pernai jos pradėjo veikti naujose Kinijoje, Indijoje, Filipinuose, Honkonge bei Rusijoje.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją