Kyjivo biurui vadovaus Myronas Wasylykas, tarptautiniu lygiu pripažintas viešųjų reikalų ekspertas ir strateginės komunikacijos konsultantas, turintis ilgametę patirtį vadovaujant viešųjų reikalų praktikos grupėms Ukrainoje, konsultuojant tarptautinius investuotojus ir dirbant su didžiausiomis Ukrainos bendrovėmis.

„Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie tarptautinės „Rud Pedersen Group“ komandos ir pasiūlyti klientams savo trisdešimt penkerių metų darbo Ukrainoje patirtį. Būdami viena pirmųjų ir vienintelių viešųjų reikalų ir komunikacijos grupių, naujai įsikūrusių Kyjive, siekiame kurti stiprią europietišką pasiūlą ir paslaugas veikdami strategiškai itin svarbioje Europos sostinėje. „Rud Pedersen Group“ biuro atidarymas šiame regione įrodo pasitikėjimą Ukrainos pastangomis atkurti šalį ir pritraukti verslą bei tiesiogines užsienio investicijas“,– kalbėjo naujojo grupės biuro Kyjive vadovas Myronas Wasylykas.

Morten Rud Pedersen ir Myron Wasylyk

Komentuodamas naujausią plėtrą, „Rud Pedersen Group“ vadovas Mortenas Rud Pedersensas sakė: „Džiaugiuosi, kad pagaliau galime atsidaryti Kyjive – norėjau tai padaryti nuo pat pirmosios dienos. Daugelis tarptautinių kompanijų apribojo savo veiklą dėl saugumo šalyje. „Rud Pedersen Group“ yra viena pirmųjų komunikacijos grupių, karo metu įsikuriančių Ukrainoje, kad padėtume atstatyti šalį. Tikiuosi netrukus asmeniškai apsilankyti mūsų biure Kyjive“.

Invazija į Ukrainą sudrebino visą Europą ir iškėlė klausimus dėl jos saugumo, be to, turėjo didelį poveikį viso pasaulio ekonomikai. Tikėtina, kad artimiausią dešimtmetį Ukraina bus Europos ir Vakarų kapitalo dėmesio centre.

„Rud Pedersen group“ pozicija vieninga – geriausias būdas tvariai atkurti Ukrainą yra per bendradarbiavimą, prekybą ir užsienio investicijas į Ukrainos pramonę. Jau šiandien jaučiame didžiulį mūsų grupės klientų susidomėjimą ir poreikį padėti jiems veikti Ukrainoje“,– priduria Mortenas Rud Pedersenas.

„Rud Pedersen Group“ yra Europos konsultacijų įmonė, veikianti 14-oje Europos šalių, įskaitant ir Europos Sąjungos širdį – Briuselį. Grupės plėtra ir investicijos į Ukrainą įkūnija atsidavimą ir viltį laisvai, demokratinei, taikiai ir klestinčiai Ukrainai.

Naujasis biuras duris atvers pačiame Kyjivo centre – Nepriklausomybės aikštėje (Maidan Nezalezhnosti,2, Kyjivas, Ukraina, 02000).

Apie „Rud Pedersen Group“

Keturiolikoje Europos valstybių veikianti „Rud Pedersen Group“ klientams teikia plataus spektro konsultacijų paslaugas. Grupės paslaugos apima visuomeninių reikalų komunikaciją, ženklodaros ir rinkodaros konsultacijas, darbdavio komunikaciją, personalo valdymo ir ugdymo paslaugas, skaitmeninę komunikaciją. Grupės biurai veikia Berlyne, Kopenhagoje, Briuselyje, Osle, Stokholme, Geteborge, Helsinkyje, Varšuvoje, Sofijoje, Londone, Paryžiuje, Rygoje, Vilniuje, Taline ir Kyjive. Grupė 2023 m. „SABRE“ apdovanojimuose buvo pripažinta „Metų EMEA regiono viešųjų reikalų konsultacine įmone“.

Bendrai grupės komandą sudaro daugiau kaip 500 komunikacijos specialistų, „Rud Pedersen Group“ aptarnauja daugiau kaip 500 tarptautinių klientų.