Žinomas žurnalistas, apžvalgininkas Rimvydas Valatka pusmetį viena koja gyvens Tauragėje, kur dirbs „Tauragės kurjerio“ konsultantu.

Tuo, kad R. Valatką tauragiškiai matys dažniau, feisbuke pasidžiaugė „Tauragės kurjerio“ redakcijos atstovai. R. Valatka paaiškino, kad prie šios redakcijos jis pusmečiui prisijungė kaip konsultantas, „Tauragės kurjeriui“ laimėjus amerikiečių fondo „Internews“ paramą. Pagal sutarties sąlygas, pusę laiko per šį pusmetį jis turės praleisti vietoje, tai yra, Tauragėje.

„Tiesiog tas „Internews“ fondas ieškojo žmogaus, kuris kažkiek išmanytų žiniasklaidą, ir kuris dar turėtų valios, ryžto gyventi toli nuo namų dvi tris naktis. Kadangi aš vis dar tebesu trenktas, tai man pasirodė įdomu pagyventi Tauragėje. Eini per miestą, visi žmonės žiūri išpūtę akis, sveikinasi“, – šypsojosi žurnalistas.

Paklaustas, ar nesvarstė visam pusmečiui nuolat likti Tauragėje, R. Valatka paaiškino, kad to negalėtų padaryti dėl Vilniuje likusios žmonos. „Šiaip gal būtų geriausia pusmečiui, bet ką žmona pasakys, jei pusmečiui išvažiuosiu iš namų, ir taip liūdi, kad nėra ką veikti“, – juokėsi jis.

R. Valatka pasakojo, kad jis pats neredaguos leidinio, nesikiš į jo politiką, bet bus kaip konsultuojantis redaktorius, patars, kaip daugiau nuveikti su turimais darbuotojų ištekliais, kaip dirbti internete.

Pirmąją savaitę Tauragėje praleidęs R. Valatka teigė, kad įspūdžiai gana neblogi – tik redakcijai, kaip buvo galima tikėtis, trūksta darbuotojų. „Ta redakcija, mano supratimu, viena pajėgiausių Lietuvoje. Ir redaktorius palyginti jaunas, 45 metų, ir šiaip kalbos ir žurnalistikos kultūrą jie tokią vidutinę palaiko. Vienintelis dalykas, kad truputį išteklių trūksta: jei dar vienas ar, dar geriau, du žurnalistai būtų, išvis būtų faina. Bet šiaip įspūdis neblogas“, – sakė jis.

M360