Milda Valčiukaitė – pasaulio bei Europos čempionė, Rio Olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja – tapo vandens „RASA ActiveLife“ prekės ženklo ambasadore. Netrukus Lietuvos sportininkę išvysime naujame „RASA ActiveLife“ vaizdo klipe, o jos nuotraukos papuoš vandens „RASA ActiveLife“ etiketes.

„Druskininkų Rasa“ pradeda bendradarbiavimą su irkluotoja Milda Valčiukaite, kuri tapo vandens „RASA ActiveLife“ prekės ženklo ambasadore“, - pranešime žiniasklaida informuoja bendrovės „Druskininkų Rasa“ rinkodaros direktorė Kristina Liesė. „Kodėl Milda? Nes vanduo, sportinis azartas ir tikslo siekimas – yra dalis Mildos, tai jos esybė. Ir ji ne tik viena tituliuočiausių Lietuvos irkluotojų, pasaulio bei Europos čempionė, Rio olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja. Milda aktyvi, charizmatiška, myli sveiką gyvenimo būdą ir dievina iššūkius, kas ir atspindi „RASA ActiveLife“ koncepciją – tai vanduo, pasirinkusiems aktyvų gyvenimo būdą.“

Bendradarbiavimu su „Druskininkų Rasa“ džiaugiasi ir irkluotoja M. Valčiukaitė: „Manau, kad kiekvienam sportininkui yra labai svarbus palaikymas iš šalies. Vanduo „RASA ActiveLife“ yra tiesiogiai susijęs su mano sportine veikla, o aš pati niekada nereklamuočiau produktų, kurių pati nevartoju ar nepropaguoju“. Vanduo „RASA ActiveLife“ malšina troškulį, padeda atstatyti vandens pusiausvyrą organizme, taip pat papildo organizmą natūraliomis mineralinėmis medžiagomis, todėl yra nepamainomas sportuojant, keliaujant, dirbant aktyvų darbą.

Pirmus iššūkius sportininkei ir natūralaus mineralio vandens gamintojos „Druskininkų Rasa“ darbuotojams teko įveikti jau vaizdo klipo filmavimo metu. „Filmavimas vyko gegužės 8 dieną Galvės ežere, Trakuose. Būtent tą dieną nusprendė grįžti ir žiema – rytas Trakuose pasitiko mus su sniegu ir vėju, oras keitėsi kas valandą. Ir filmavimo grupei, ir Mildai teko išbandymas ištverme, kantrybe ir laukimu, ir tai mus stiprino kaip komandą. Pirmą kartą teko filmuotis tokioje reklamoje, todėl tai man labai įdomu. Įdomu matyti, kokia didelė komanda dirba dėl kelių sekundžių, - pasakojo M. Valčiukaitė.

Tolesni bendradarbiavimo žingsniai suplanuoti visiems 2017 metams.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją