2018 m. kovo 12 d. pasibaigus dviejų mėnesių išbandymo laikotarpiui patvirtintas naujas radijo stoties „M-1“ programų prodiuseris Gintas Vaičikauskas.

„Atėjo metas pokyčiams. Iki radijo stoties „M-1“ trisdešimtmečio 2019 metais planuojame sukurti naujų laidų, rasti naujų radijo balsų, kad ir žengdami į ketvirtą dešimtmetį išliktume populiariausi Lietuvoje“, – pranešime žiniasklaidai sako „M-1“ generalinė direktorė Rūta Grušnienė.

G. Vaičikauskas karjerą radijuje pradėjo 2003 metais, būdamas 18 metų, ir jau 15 metų kuria ir veda laidas „M-1“. G. Vaičikausko ir Skaivos Jasevičiūtės-Kraujalės laida „Radioekranas“ „M-1“ programų tinklelyje gyvuoja pastaruosius 10 metų ir yra viena iš klausomiausių radijo stoties laidų.

„Šiandien labai aiškiai suvokiu, kokia atsakomybė gula ant mano pečių. 15 metų buvau radijo laidų vedėjas, o šiandien prasideda kitas etapas, kuriam jaučiuosi pasiruošęs. „M–1“ visada buvo, yra ir bus ta radijo stotis, kuri yra priekyje kitų – užduotis labai aiški. Džiaugiuosi, kad „M–1“ vėliavą nešiu ne vienas, mes visada turime žmonių, su kuriais galime drąsiai eiti į priekį“, – sako G. Vaičikauskas.

Pagal TNS LT 2017 m. vasaros-rudens periodo radijo auditorijos tyrimo duomenis, radijo stotis „M–1“ yra populiariausia ir klausomiausia radijo stotis Lietuvoje. 16-74 m. amžiaus Lietuvos gyventojų grupėje „M–1“ kasdien klauso (reach daily) 17% auditorijos, kiekvieną savaitę (reach weekly) – 43 %, klausyto laiko dalis (share) sudaro 19%.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją