Prie strateginės komunikacijos konsultacijas teikiančios bendrovės „OMConsulting“ komandos prisijungė ryšių su visuomene specialistė Orinta Barkauskaitė. Ilgametę finansų sektoriaus komunikacijos patirtį turinti specialistė tapo bendrovės projektų direktore.

O. Barkauskaitė ryšių su visuomene srityje dirba nuo 2006 metų. Iš jų daugiau nei aštuonerius kuravo verslo bankininkystės komunikaciją bei atskirus komunikacijos projektus, tokius kaip pasirengimas euro įvedimui, banke „Swedbank“. 2010–2014 m. O. Barkauskaitė buvo Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) Tarybos narė. Ryšių su visuomene specialistė yra baigusi VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, o komunikacijos mokslų verslo administravimo magistro laipsnį įgijo Vokietijoje.

„OMConsulting“ nuo pat pradžių pasirinkta verslo strategija duoda puikių rezultatų – per pustrečių veiklos metų jau prisidėjome prie beveik 50 komunikacijos projektų įgyvendinimo. Į komandą pasikvietę patyrusią komunikacijos profesionalę Orintą galėsime toliau didinti verslo apsukas bei padėsime dar didesniam žmonių ir organizacijų skaičiui kurti ir išlaikyti gerą reputaciją“, – sako Orijana Mašalė, „OMConsulting“ įkūrėja ir vadovė.

„OMConsulting“ buvo įkurta 2014 metais ir šiuo metu konsultuoja koncerną SBA, tarpusavio skolinimo platformą „Paskolų klubas“, higieninio popieriaus gamintoją „Grigeo“, energetikos bendrovę „Enerstena“, Lietuvos inžinerinės pramonės asociaciją, Paliesiaus fizinio krūvio terapijos kliniką, kavos žinovus „Huracan Coffee“, farmacijos įmonę IPB ir kitas. Šiuo metu „OMConsulting“ komandą sudaro 9 specialistai.

M360