Prie DELFI vadovų komandos nuo šio pirmadienio jungiasi Irmantas Matilionis, tapęs naujuoju DELFI rinkodaros vadovu.

I. Matilionis – rinkodaros ekspertas, turintis ilgametę darbo rinkodaros srityje patirtį tiek lietuviškose, tiek tarptautinėse kompanijose. Pastaruosius penkerius metus I. Matilionis buvo atsakingas už specializuoto estiško kapitalo paskolų banko „Bigbank“ rinkodarą.

I. Matilionis rinkodaros vadovo pareigose keičia iki šiol šias pareigas ėjusią Kristiną Valaitytę.

„DELFI yra lyderis tiek kaip įmonė, tiek kaip prekės ženklas. Neabejoju, kad dirbti čia bus labai įdomu, nes DELFI apima labai daug sričių ir nuolat veikia kaip labai dinamiška įmonė. Atėjau turėdamas nemažai minčių ir idėjų, ką dar galima nuveikti, ir, tikiu, kartu su komanda jas įgyvendinsime siekdami bendrų tikslų, iš kurių vienas dabar yra DELFI kasdien turėti 1 milijoną unikalių vartotojų“, – sako I. Matilionis.

„Tikiu, kad I. Matilionio turimos žinios ir patirtis leis nauju žvilgsniu pažiūrėti į užduotis ir tikslus, kurias sau kelia DELFI. Jis yra ambicingas, inovatyvus, veržlus savo srities profesionalas, tad neabejoju, kad jis labai greitai įsilies į DELFI komandą“, – kalba DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.

Šiuo metu DELFI grupei priklauso skaitomiausias kiekvieną dieną naujienų portalas DELFI su visa eile teminių kanalų, skirtų įvairioms auditorijoms ir skelbimų portalas „Alio.lt”. DELFI nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Grupp“. Tai žiniasklaidos grupė, plėtojanti internetinės žiniasklaidos, leidybos ir laikraščių verslą Baltijos šalyse. „Ekspress Grupp“ Lietuvoje taip pat priklauso ir reklamos paslaugų internete bendrovė „Adnet media“.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją