Prekybos tinklas „Iki“ pristatė išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtą programėlę, kurioje vartotojai ras „Iki“ parduotuvėse parduodamų prekių kainas.

„Naujovė padės apsipirkti ne tik patogiai, bet ir išmaniai: programėlėje galima susidaryti pirkinių sąrašą, rasti informacijos apie prekybos tinkle skelbiamas akcijas ir nuolaidas, taip pat ir kitų, kasdienį apsipirkimą palengvinančių funkcijų", - rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Išmaniąja programėle žengiame į naują kokybinį lygį ir geras kainas susiejame su individualiais mūsų pirkėjų poreikiais – nuo asmeninio prekės krepšelio sudėliojimo iki receptų pagal įsigytus produktus“, – pasakoja „Iki" viešųjų ryšių vadovė Berta Čaikauskaitė.

Įsidiegę programėlę, „Iki" klientai galės pasinaudoti prekių katalogu ir iš anksto susiplanuoti pirkinių krepšelį. Taip pat joje bus skelbiami receptai, kuriems reikalingi produktai parduodami šiame prekybos tinkle.

„Kurdami mobiliąją programėlę, didžiausią dėmesį skyrėme patogiam kasdieniam apsipirkimui. Norime, kad pirkėjui programėlė būtų naudinga ne tik parduotuvėje, bet ir namuose, todėl ji tarsi atkartoja mūsų pirkėjų kelią iš namų iki parduotuvės ir atgal“, – aiškina B. Čaikauskaitė.

Taip pat mobiliojoje programėlėje yra žemėlapis, kuriame pažymėtos arčiausiai pirkėjo buvimo vietos esančios „Iki" parduotuvės. Čia pat galima pasitikrinti, kokios papildomos konditerijos ir kulinarijos paslaugos, tokios kaip mėsos gaminių pjaustymas, žuvies išdorojimas, duonos ir bandelių kepimas ir kitos, yra teikiamos parduotuvėje.

Ieškantys pasiūlymų ir nuolaidų pirmieji apie jas sužinos naudodami mobiliąją programėlę. Čia pagal pasirinktas prekių kategorijas yra skelbiamos akcijos bei nuolaidos, kurios operatyviai atnaujinamos, kad pirkėjai būtų laiku informuojami apie pasikeitimus. Taip pat su programėle galima išmaniai skaityti prekybos tinklo leidinius. Aktyvavus programėlę telefonu bus galima skanuoti leidiniuose esančius QR kodus, kurie nukreips telefono naršyklę į tinklalapį su papildoma naudinga informacija apie produktus ir prekes.

Programėlė veikia „Android OS“ ir „iOS“ aplinkose. Į išmanųjį telefoną ją galima parsisiųsti iš Google Play ir App Store parduotuvių.

M360