Sostinėje įsikūręs miesto stiliaus centras „Europa“ komunikacijos konsultantais pasirinko agentūrą „Fabula Hill+Knowlton Strategies“. Laimėjusi skelbtą konkursą, agentūra centrui teiks konsultacijas komunikacijos strategijos parengimo ir jos taktinio įgyvendinimo klausimais.

„Veikiame itin dinamiškoje aplinkoje. Tiek mažmeninės prekybos ir paslaugų rinkos, tiek vartotojų poreikiai sparčiai kinta, todėl nuolat ieškome būdų megzti ir stiprinti ryšius su savo klientais. Tikime, kad partnerystė su viena labiausiai patyrusių šalies komunikacijos konsultantų agentūrų „Europai“ suteiks naują postūmį siekti strateginių tikslų ir tapti pirmuoju pasirinkimu kokybę ir skonį vertinantiems miesto pirkėjams bei mūsų klientams“, - pranešime žiniasklaidai sako „Europos“ vadovė Rasa Vileikytė.

Nuo 1999 m. veikianti „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ yra viena iš pirmaujančių Lietuvos komunikacijos konsultantų agentūrų. Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVAA) duomenimis, agentūra nuo 2014 m. yra Lietuvos ryšių su visuomene rinkos lyderė pagal tiesiogines pajamas ir apyvartą.

Miesto stiliaus centras „Europa“, kurį valdo pirmaujanti komercinio nekilnojamojo turto paslaugų teikėja Baltijos šalyse „BPT Real Estate“, duris atvėrė 2004 m. Šiuo metu 21 tūkst. kv. m centre veikia daugiau nei 80 aprangos, avalynės, namų interjero ir stilingų aksesuarų parduotuvių, 10 kavinių ir restoranų.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją