Artėjančiam popiežiaus vizitui Lietuvoje ruošiasi ir prekės ženklai. Vienas pirmųjų – „Eurovaistinė“, pradėjusi iniciatyvą „Geri žodžiai gydo“.

Šia iniciatyva įmonė skelbia kviečianti žmones drąsiau ir aktyviau vieni kitiems sakyti palaikančius, gerus žodžius, dalytis jais su šalia esančiais ar po pasaulį išsibarsčiusiais artimaisiais.

„Popiežiaus vizitas Lietuvoje – nepaprastai svarbus įvykis visai šaliai, labai džiaugiamės prie jo prisidedantys. Geri, drąsinantys ir palaikantys popiežiaus Pranciškaus žodžiai jau įkvėpė daugelį žmonių visame pasaulyje, o būtent geri žodžiai, bendravimas, santykiai su artimaisiais yra labai svarbūs kiekvieno mūsų gerai savijautai. Matydami prasmę, nusprendėme ne tik tapti popiežiaus susitikimų su visuomene generaliniu rėmėju, bet ir paskatinti žmones drąsiau išsakyti gražius žodžius svarbiausiems žmonėms“, – pranešime žiniasklaidai sako „Eurovaistinės“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

„Eurovaistinė“ visuomenę kviečia prisijungti ir prie iniciatyvos „Geri žodžiai gydo", kuria skatinama drąsiau sakyti artimiesiems gerus, teigiamus, drąsinančius žodžius. Iniciatyvos puslapyje www.gerizodziaigydo.lt kviečiama rinktis iš atrinktų oficialių popiežiaus Pranciškaus citatų įvairiais gyvenimo klausimais ir dalytis jais socialinėje erdvėje ar privačiai siųsti artimiausiems el. paštu. Taip pat po Lietuvą jau plinta iniciatyvos atvirlaiškiai su gerais žodžiais myliu, dėkoju, pasiilgau. Atsinešus šias atvirutes į didžiuosius popiežiaus susitikimus su visuomene Vilniuje ir Kaune, bus galima nemokamai išsiųsti jas savo artimiausiems žmonėms, kad ir kur jie gyventų.

Prekės ženklai ruošiasi popiežiaus vizitui: „Eurovaistinė“ pradeda visuomenei skirtą iniciatyvą
© Bendrovės archyvas

„Lietuviai paplitę po visą pasaulį, daugelio šeimos nariai, artimieji, vaikai gyvena kitoje šalyje ar net kitame žemyne. Kita vertus, galbūt ir visai šalia yra artimųjų, kuriems retai pasakome gražių žodžių, nors reikėtų. Užrašytas gerų žodžių atvirutes tiesiai iš susitikimo su popiežiumi bus galima siųsti savo artimiausiems, kad ir kur jie būtų“, – sako I. Damulienė.

Pasak „Eurovaistinės“ vadovės, vaistininkai kasdieniame darbe jaučia, kaip dažnai žmonėms reikia išsikalbėti ir sulaukti gero žodžio. Daugelis ir į vaistines ateina ne tik vaistų ar kitų prekių, bet ir konsultacijos, patarimo, o kartais jie tiesiog nori būti išklausyti.

Prekės ženklai ruošiasi popiežiaus vizitui: „Eurovaistinė“ pradeda visuomenei skirtą iniciatyvą
© Bendrovės archyvas

„Vaistininkai, farmacijos specialistai ir visi darbuotojai labai noriai ir džiugiai sutiko įmonės sprendimą prisidėti prie popiežiaus susitikimų organizavimo. O dalis jų sutiko būti ir savanoriais, kurie per didžiuosius, masinius susitikimus padės žmonėms, jei iškils sveikatos klausimų ar problemų“, – sako I. Damulienė.

Popiežius Pranciškus Į Lietuvą atvyksta rugsėjo 22-23 dienomis. Didieji susitikimai, kuriuose bus galimybė išsiųsti gerų žodžių atvirutes, vyks 22 dieną Vilniuje, Katedros aikštėje, ir 23 d. Kaune, Santakos parke.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją