Prasideda paraiškų priėmimas į kūrybiškiausių ryšių su visuomene ir komunikacijos projektų konkursą „PR Lapės 2020“.

Jau devintus metus iš eilės organizuojamas konkursas skirtas įvertinti ir apdovanoti kūrybiškiausius, efektyviausius ir originaliausius 2020 metais įgyvendintus ar tebevykdomus komunikacijos projektus ryšių su visuomene srityse.

„Šiemet konkurso laukia daug naujienų: naujas formatas, nauja komisija, nauja koncepcija ir net naujos kategorijos. Ir būsime nestandartiški – nekalbėsime apie pandemijos sukeltus iššūkius, o ieškosime pačių efektyviausių, kūrybiškiausių ir originaliausių darbų Lietuvos komunikacijos pasaulyje. Šiuo laikotarpiu ypatingai norisi pasidžiaugti ir įvertinti kūrybiškiausias idėjas bei sprendimus, tuo pačiu pasidalinti patirtimi ir pasisemti įkvėpimo iš patyrusių ekspertų“, – sako viena iš projekto koordinatorių Justė Michailinaitė.

Teikti paraiškas iki gruodžio 11 dienos kviečiamos visos šalies ryšių su visuomene, komunikacijos ir kitos kūrybinės agentūros, verslo įmonės, įstaigos ir organizacijos, nevyriausybinės ir viešojo sektoriaus organizacijos, ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalai.

Šiemet apdovanojimai bus įteikti penkiose kategorijose: Atsakinga Lapė, Pilietiška Lapė, Iššūkio Lapė, Organizacijos Lapė ir Kūrybiška lapė.

Paraiškas vertins 9 komisijos nariai, patyrę ryšių su visuomene, komunikacijos ir rinkodaros ekspertai.

Konkurso nepralenkė pandemija, todėl šiemet jis organizuojamas nauju formatu: tradicinę apdovanojimų ceremoniją keičia apdovanojimų savaitė su M360. Specialioje laidų serijoje visi komunikacijos entuziastai turės galimybę iš arčiau susipažinti ne tik su projektų vertinimo komisijos darbo užkulisiais, bet ir iš pirmų lūpų sužinoti, kaip išrenkami patys kūrybiškiausi projektai bei išgirsti išskirtinius interviu su žinomiausiais komunikacijos ekspertais.

Konkurso organizatorius – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas.

Konkurso informacinis partneris – M360, „Delfi“.

M360