„Iš Vartotojų teisių apsaugos tarnybos gavom raštą, kad viskas OK – visi mūsų klientai tikri, visi atsiliepimai – irgi. Mes tai žinojom, jūs tai žinojot. Dabar žino ir taryba, džiaugiamės už juos“, – savo feisbuko paskyroje džiausiasi L. Boguševičius.

„ Aš manau, kad čia laimėjo visas verslas. Kuo daugiau bus tokių istorijų, tuo mažiau laiko reikės skirti pildant visokius keistus pasiaiškinimus – ir daugiau laiko darbui. O dar laimėjo mūsų klientai. Mes dabar su dvigubu įkvėpimu dirbsim jums – ir kai nereikės rašinėt raštų, tam dar ir laiko daugiau skirsim!“, – tęsė jis, neslėpdamas, kad po gauto didelio dėmesio sulaukė klientų antplūdžio.

Primename, kad rašte, kurį įmonė buvo gabusi iš VVTAT, buvo informuojama apie atliekamą monitoringą, kuriame vertinami vartotojų atsiliepimai, ir kaip jie atitinka Lietuvos Respublikos nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatyme numatytus reikalavimus.

VVTAT prašė pateikti įrodymus dėl vartotojų atsiliepimo tikrumo ir teisingumo, taip pat nurodė „Pateikti paaiškinimus ir juos pagrindžiančius įrodymus, ar vartotojai turi galimybę palikti neigiamus komentarus dėl bendrovės teikiamų paslaugų kokybės“.

L. Boguševičius pasakojo, kad neigiamų atsiliepimų pas juos nėra, nes jų verslo modelis yra paremtas tuo, kad stengiamasi daryti viską, kad nebūtų nepatenkintų vartotojų. Tarp įmonės klientų yra ir daug žinomų asmenų, kaip Andrius Tapinas, Liudvikas Andriulis ir kiti, kurie taip pat buvo viešai palikę savo atsiliepimus.

VVTAT aiškino, kad jie tiesiog vykdo stebėseną, kurios tikslas nėra taikyti poveikio priemones, o priešingai – padėti bendrovėms ir, jeigu būtų nustatyti tam tikri neatitikimai, suteikti metodinę pagalbą ir nurodyti, kaip galėtų bendrovė pasitaisyti, kad vykdoma veikla atitiktų teisės aktų nuostatas.

Daugiau skaitykite čia.