Po įvykdyto akcijų pirkimo-pardavimo sandorio A. Jonkus tapo vieninteliu komunikacijos agentūros „Agency 1323“ akcininku ir jos vadovu. Jis išpirko 40 proc. akcijų paketą iš buvusios įmonės vadovės Ritos Saunorytės-Norutienės. Sandorio vertė neskelbiama.

Komunikacijos agentūra „Agency 1323“ rinkoje veikia nuo 2014 metų rudens ir teikia integruotos komunikacijos paslaugas. 2019 metais agentūros apyvarta siekė 416 000 eurų. Tarp agentūros klientų – tokios kompanijos kaip: „Western Union Lietuva“, „Lietuvos draudimas“, „Tietoevry“, Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacija, „Alwark“, „Countline“ ir kitos.

„Kartu dirbome ilgą laiką ir daug nuveikėme. Įvykdėme įdomių projektų, kurie buvo pripažinti komunikacijos konkursų apdovanojimais. Šis etapas baigėsi, ir noriu padėkoti Ritai už bendrą beveik šešių metų darbą ir palinkėti sėkmės ateities projektuose“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas agentūros „Agency 1323“ vadovas Artūras Jonkus. Pasak jo, agentūra ir toliau išlieka ištikima savo vertybėms – būti partneriais savo klientams bei siekti kokybiško komunikacijos rezultato.

Agentūra yra Lietuvos ryšių su visuomene agentūrų asociacijos RSVA narė, o Artūras Jonkus šios asociacijos tarybos pirmininkas. „Agency 1323” taip pat priklauso ketvirtam pagal dydį tarptautiniam komunikacijos agentūrų tinklui PROI Worldwide.

Trejus metus iš eilės agentūrai yra suteikti visi penki Lietuvos ryšių su visuomene asociacijos įsteigti ir nepriklausomų auditorių patvirtinti aukščiausios kokybės standarto veiklos sertifikatai.

M360