Didžiausiuose pasaulyje ryšių su visuomene (RSV) rinkos apdovanojimuose SABRE šiemet į finalą pateko rekordinis lietuvių projektų skaičius. Mūsų šalies projektai finale varžysis net penkiose kategorijose – tai geriausias rezultatas Lietuvos RSV rinkos istorijoje.

„Tai puikus įrodymas, jog mūsų ryšių su visuomene rinka sparčiai bręsta ir tobulėjame – drąsiai galime konkuruoti pasauliniu mastu. Džiaugiamės, kad galime dirbti su klientais, kurie tiki mumis ir mūsų idėjomis bei leidžia įgyvendinti aukščiausio lygio kampanijas“, – pranešime žiniasklaidai sako komunikacijos agentūros „Integrity PR“ vadovė Daiva Lialytė.

Tarp finalininkų – trys „Integrity PR“ ir jos klientų („AUGA group“, „Baltoji banga“ ir „Bitė Lietuva“) projektai.

„AUGA group“ tarp finalininkų pateko naujo produkto pristatymo kategorijoje su projektu „AUGA – ekologiškas tvariai užaugintas maistas prieinamas visiems“. Projektu „AUGA group“ siekė akcentuoti ekologiško maisto švarą ir skaidrų auginimo bei gamybos procesą. Produkcijos pristatymo metu paskelbta ir apie įmonės pavadinimo keitimą.

Institucinio įvaizdžio kategorijoje į finalą pateko skaidraus verslo iniciatyva „Baltoji banga“ su akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Prieš šešėlinę ekonomiką ir korupciją nukreipta kasmetinė kampanija pernai vyko daugiau nei 80 miestų ir sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio.

Telekomunikacijų kategorijoje finale varžysis bendrovės „Bitė Lietuva“ naujų paslaugų planų, suteikusių pirmą kartą galimybę naudotis lietuviškais mobiliojo interneto gigabaitais Europos šalyse, pristatymo kampanija.

Apdovanojimams taip pat nominuoti agentūros „Fabula Hill+Knowlton Strategies“ darbai: kartu su Vilniaus universitetu įgyvendinta kampanija „Belaukiant Nobelio“ nominuota tarp geriausiųjų švietimo kultūros įstaigų kategorijoje, o užstato sistemos įvedimo komunikacijos kampanija „Grąžinti verta" - geriausių Baltijos šalių projektų kategorijoje.

Kasmet vykstantys SABRE apdovanojimai šiemet EMEA regione (Europa, Viduriniai Rytai ir Afrika) sulaukė per 2000 paraiškų. Nugalėtojai bus paskelbti gegužės 23 dieną.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją