Pagrindinis naujienų portalas DELFI savo skaitytojams pristato naują vaizdo klipą, kuriame atsiskleidžia profesionalios žurnalistų komandos darbo užkulisiai.

DELFI komanda – visada svarbiausių šalies ir pasaulio įvykių epicentre. Profesionali redakcija dirba tam, kad naujienos skaitytojus pasiektų greičiausiai ir tiksliausiai.

Minutės trukmės naujame DELFI vaizdo klipe žiūrovai išvys nematomo, bet labai svarbaus žurnalistų, fotografų, vaizdo operatorių darbo užkulisius. Jokie įvykiai nepraslysta pro DELFI komandos akis: valstybinės žemės grobstymai, valdininkų piktnaudžiavimas, politinės intrigos ištraukiamos į dienos šviesą ir pristatomos visuomenei.

„Šiuo vaizdo klipu iliustruojame faktą, kad kasdienis tiriamasis visų DELFI žurnalistų darbas daro realų poveikį šalies politiniam ir visuomeniniam gyvenimui ir keičia situaciją šalyje gerąja linkme, – pabrėžė DELFI Rinkodaros skyriaus vadovė Kristina Valaitytė. – Kasdien savo kompiuteriuose ar išmaniuosiuose skaitydami DELFI mūsų skaitytojai pamato tik mažąją DELFI redakcijos darbo dalį. Už kiekvienos žinutės, straipsnio, vaizdo įrašų slypi ilgas, išsamus profesionalų darbas ir, žinoma, matomas, paveikus rezultatas. Esame labai dinamiška ir inovatyvi kompanija, tad norime dar iš arčiau parodyti kas mes, DELFI, esame.“

Kartu su ženklodaros konsultantais „Rosencrantz & Guildenstern” ir vizualiųjų istorijų kūrėjais „Wide Wings“ sukurtame vaizdo klipe dalyvavo visa DELFI komanda. Klipas paremtas sukaupta dokumentine DELFI medžiaga. Vaizdo klipo režisierius Mindaugas Banys.

DELFI grupei priklauso skaitomiausias naujienų portalas DELFI, žiūrimiausia Lietuvoje internetinė televizija DELFI TV, teminiai portalai ir žurnalai: Moteris, Cosmopolitan, Tavo vaikas, Mano namai, Panelė. DELFI nuo 2007 m. yra Estijos žiniasklaidos grupės „Ekspress Grupp“ dalis.

www.DELFI.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją