Galimybė laimėti naują elektromobilį „Mazda MX-30“ arba prenumeratą visam gyvenimui – dėl tokių prizų nuo praeitos savaitės varžosi naujieji „Delfi Plius“ prenumeratoriai, o birželio 25 d. burtų keliu paaiškėjo ir pirmieji laimingieji: Genadij Mitiajev visą gyvenimą galės skaityti „Delfi Plius“ turinį nemokamai, o Loreta Bernatavičienė patenka tarp dešimties finalininkų, kurie varžysis dėl elektromobilio. Pastarojo laimėtojas išaiškės rugsėjo 3 d.

Daugiau nei 12 tūkst. prenumeratorių turinti mokamo turinio platforma tokią akciją surengė pirmąkart. Kiekvieną penktadienį iki rugpjūčio 27 d. „Delfi TV“ laidoje „Delfi Rytas“ kartu su prenumeratos visam gyvenimui laimėtoju bus skelbiamas ir finalininkas, kuris akcijos pabaigoje pretenduos laimėti elektromobilį. Šio akcijos metu prenumeratoriai taip pat gali įsigyti metinę narystę už specialią kainą – 19,99 Eur.

Savo sėkmę galite išbandyti jau dabar įsigydami metinę prenumeratą ČIA.

Paaiškėjo pirmieji „Delfi Plius“ konkurso laimingieji: varžosi dėl prenumeratų visam gyvenimui ir elektromobilio
© DELFI

„Prenumeruok ir važiuok“ tikslas – ne tik apdovanoti prenumeratorius vertingais prizais, bet ir atkreipti skaitytojų dėmesį į unikalų platformos turinį.

Kaip laidai pasakojo „Delfi Plius“ redaktorė Vytautė Merkytė, per mėnesį mokamo turinio platforma savo prenumeratoriams pasiūlo per 400 naujų straipsnių ir vaizdo įrašų, todėl buvo nuspręsta kas savaitę laidoje pristatyti ir geriausius tekstus, kad prenumeratoriai nepraleistų pačių įdomiausių aktualijų. „Tarkime, šią savaitę skaitytojai galėjo sužinoti, jog egzistuoja tokia kraujo grupė, kurią pasaulyje turi tik apie penkiasdešimt žmonių. Natūralu, kad ši kraujo grupė susiduria su išskirtinėmis problemomis – atsiranda specifinių ligų, sunku rasti donorų. Įdomiausia, kad po šios publikacijos, kurią parengė mūsų Sveikatos redaktorė Giedrė Balčiūtė, su ja susisiekė lietuvis, teigiantis, kad turi būtent tokią kraujo grupę“, – sako V. Merkytė.

Redaktorė atkreipė dėmesį į tai, kad „Delfi Plius“ platformoje tekstus rašo ir savo sričių ekspertai: teisininkai, dietistai ir net investuotojai. Štai „Delfi Plius“ prenumeratoriai gali daugiau sužinoti apie investavimą skaitydami finansų ekonomisto Tautvydo Marčiulaičio tekstus. Šią savaitę jis paaiškino, kaip galima investuoti turint 100 ar vos 5 eurus.

Dėmesio buvo skirta ir kriminalinių istorijų „maestro“ Dailiaus Dargio tekstui apie didžiausio Lietuvoje testamento dalybų užkulisius. „Tai istorija apie pasakiškai turtingo žmogaus – Raimondo Karpavičiaus – testamentą. Jo vertė 110 mln. eurų. D. Dargiui interviu davė velionio sūnus Rokas Karpis, kuris pasakojo, kaip sužinojo apie tėvo ligą ir mirtį, taip pat kokie asmenys pretenduoja į jo tėvo turtus“, – pasakojo V. Merkytė.

Tarp „Delfi Plius“ platformos autorių yra daug puikiai pažįstamų pavardžių, tokių kaip Rytis Zemkauskas, Dailius Dargis, Giedrius Drukteinis, Jurga Jurkevičienė, Saulius Čaplinskas, Tautvydas Marčiulaitis ir kt. „Delfi Plius“ laidas kuria Vaidas Čeponis ir Rimas Šapauskas, savo kuriamu turiniu dalijasi Audrius Bačiulis ir Algis Ramanauskas-Greitai. Prenumeratoriai taip pat gali lietuvių kalba skaityti leidinius „The Economist“ ir „Bloomberg“, klausyti „Žinių radijo“ laidų, sukurtų tik „Patreon“ platformai, mėgautis kultūros leidinių „Kultūros barai“ bei „Šiaurės Atėnai“ straipsniais, leidyklos „Dvi Tylos“ knygų ištraukomis ir kt.

M360