Karantino sąlygomis namie nenustygstantys Lietuvos didmiesčių gyventojai savaitgaliais pabyra į įvairiausius gamtos kampelius, ieškodami nors menkiausios galimybės pakeisti aplinką. Kad automobiliais pramogų ieškantys lietuviai galėtų tai daryti saugiai ir nepažeidinėtų karantino taisyklių, išeitį pasiūlė didžiausias šalyje specializuotas automobilių plovimo ir patalpų valymo tinklas „Švaros broliai“.

Bendrovės atstovai sukūrė vaizdingų vietovių apie pagrindinius tris Lietuvos didmiesčius maršrutus, kuriuose susipažinti su turtingos mūsų šalies istorijos dalimi galima neišlipant iš automobilio ir neturint kontaktų su aplinka.

„Suprasdami, kad ilgą laiką išbūti namuose žmonėms tiesiog psichologiškai sudėtinga, nusprendėme pasiūlyti saugią pramogą didmiesčių gyventojams – galimybę pasigrožėti savo miesto apylinkėmis pro automobilio langus, neišlipant iš jo. Tam parengėme vaizdingus Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos apylinkių maršrutus, kuriuos visi norintys gali išbandyti jau šį savaitgalį – maršrutus bus galima rasti mūsų svetainėje internete arba paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“, – pranešime žiniasklaidai atskleidžia „Švaros brolių“ rinkodaros vadovė Augustė Miliūtė-Zinkevičienė.

Ji pabrėžia, kad kelionės metu niekur nereikia išlipti – visus objektus bus galima pamatyti pro automobilio langus. Taip kartu su prasiblaškymo pramoga bus užtikrinamas ir automobilio keleivių bei vairuotojo saugumas. Visi maršrutai įveikiami per trumpesnį nei dvi valandos laiką, todėl tinkami keliauti ir su skirtingo amžiaus vaikais.

„Kadangi automobilio higiena taip pat svarbi, kiekviename maršrute nurodysime patogiausiai pasiekiamą tunelinę plovyklą, kurioje nusiplauti mašiną grįžus į miestą ar išvažiuojant iš jo galima per tris minutes ir be jokio kontakto“, – teigia A. Miliūtė-Zinkevičienė.

Anot jos, pirmieji maršrutai dedikuoti dvarų temai ir kviečiantys artimiau susipažinti su dalimi didingos Lietuvos istorijos. Ateityje planuojama pasiūlyti daugiau ir įvairesnių temų maršrutų, visi jie bus nemokamai pasiekiami bendrovės svetainėje internete.

„Kad nebūtų nuobodu, taip pat parengėme ir su maršrutų objektais susijusių klausimų, kurie bus skirti tiek suaugusiems, tiek mažiesiems keleiviams ir padėsiantys daugiau sužinoti apie kelionės tikslus“, – sako A. Miliūtė-Zinkevičienė.

M360