„Magic“ gamybos vadovė Ema Čielytė pasakojo, kad šiuo metu jie su komanda kaip tik yra Kanuose – atvyko ten paminėti veiklos dešimtmečio, o apdovanojimas tapo netikėta, bet labai malonia staigmena. „Tai buvo tokia vyšnaitė ant torto pažymėti tuos dešimt metų. Labai didžiuojamės, kad turime galimybę parvežti šitą apdovanojimą į Lietuvą, kad tas sunkus dešimties metų įdirbis atsipirko“, – kalbėjo ji.

Reklamos idėją kūrė agentūra „Serviceplan“, o ją nufilmuoti Lietuvoje buvo patikėta „Magic“.

„Sistema tokia ganėtinai sudėtinga: yra vokiškas klientas, vokiška reklamos agentūra, vokiški gamybos namai, kurie ieško, kur pasaulyje kokybiškai nebrangiai pasidaryti didelius darbus. Mes čia specializuojamės, teikiame serviso paslaugą, ir atliekame visus gamybinius darbus Vilniuje, kaip buvo ir su šiuo klipu. Filmavome studijoje, statėme didžiulę dekoraciją, 250 kvadratų namą ir su didele komanda išpildėme šitą labai gražų scenarijų“, – pasakojo E. Čielytė.

Reklamoje pasakojama jautri istorija apie mamos ir sūnaus pokalbį. Sūnui mamos pasiteiravus, ko ji norėtų Kalėdoms, ji pradeda kalbėti, kaip norėtų, kad jis būtų neklusnus, jai nežinant išeitų iš namų, neatsiklausęs surengtų vakarėlį, prisipažintų merginai meilėje, o ji jam sudaužytų širdį ir tt. Galiausiai ji apibendrina norinti, kad jis tiesiog galėtų susigrąžinti savo jaunystę. Reklama primena, kiek daug patirčių jaunimas prarado dėl pandemijos – dabar siūloma atsigriebti už prarastą laiką.

Ar po šios sėkmės „Magic“ tikisi sulaukti ir daugiau užsienio klientų užsakymų? „Tikėkimės, įdirbis nemažas, dažnai dirbame tiek su Prancūzijos, tiek su Vokietijos rinkomis, žmonės iš visos Europos važiuoja filmuoti. Kas yra liūdna, kad daugelis nežino, kad Vilniuje vyksta ne tik „Stranger Things“, „Černobylis“, bet ir didžiulių pasaulinių brandų reklamų filmavimai. Labai džiaugiamės, kad šitas apdovanojimas padės šiek tiek garsinti ir parodyti, kokio aukšto lygio komandos pas mus dirba“, – sakė E. Čielytė.

Šiais metais „Kanų liūtuose“ iš viso varžosi 15 darbų iš Lietuvos. Ši reklama nebuvo minima tarp jų, nes paraišką pateikė Vokietijos agentūra.

Reklamos agentūros „Not Perfect Vilnius“ kampanija „Paskambink Rusijai“ (angl. „Call Russia“) yra nominuota „Titanium“ kategorijoje.