„Tele2“ inovacijų biuras pristatė naują eksperimentą: bendradarbiaudami su oreiviais jie sukūrė mobilų namą, kuriame, kaip ir turi būti tikruose namuose, ne tik veikia internetas, bet net gyvena augintinis.

„Mūsų eksperimento tikslas buvo įrodyti, kad „Tele2” internetas gali veikti bet kuriuose namuose visoje Lietuvoje. Todėl mes nusprendėme padaryti tokį namą, kurį galima pastatyti bet kurią akimirką bet kurioje Lietuvos vietoje, ir mums reikėjo, kad jis skraidytų“, – reklaminiame klipe pasakoja „Tele2” inovacijų biurui atstovaujantis Arnoldas Lukošius.

Reklamoje teigiama, kad tiek skrydžio, tiek nusileidimo metu buvo tikrinama, kaip veikia internetas. Bendrovės „Orobalionai.lt“ įkūrėjas Vytautas Samarinas džiaugėsi, kad pirmą kartą gyvenime jis turės galimybę pilotuoti skraidantį namą. „Aš manau, kad būsime pirmieji pasaulyje“, – pridūrė oreivių klubo „Lituanica“ prezidentas Laurynas Komža.

VGTU „Linkmenų fabriko“ projektų vadovas Mykolas Bistrickas džiaugėsi, kad komandai, kuriančiai šį mobilų namą, labai padėjo praktiniai oreivių patarimai. „Namelis turėjo būti saugus, atsparus smūgiams, turėjome apskaičiuoti, kokia bus mūsų masė, koks greitis ir pan“, – pasakojo jis.

Televizijos klipas:

Kaip tai padaryta:

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją